«Ковельтепло» судиться з «Ковельводоканалом»: мерія вмила руки

19.11.2020 14:49

Підприємство теплових мереж «Ковельтепло» звернулось із позовом до управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

Що ж не поділили два комунальних підприємства міста, які мають одного засновника? Багато років їх очолюють досвідчені керівники – Володимир Бойко та Юрій Рибачок. Можливо, хтось з них просто «втомився» працювати на керівній посаді?

У позовній заяві говориться, що «Ковельводоканал» відмовляється провести ремонт водопроводу в районі будинку № 13 на вулиці 40 років Перемоги та забезпечити питною водою об’єкти підприємства теплових мереж «Ковельтепло» на вулиці Володимирській, 97А (адміністративне приміщення) та 85 (резервний ввід котельні).

«Ковельтепло» просить суд визнати протиправною бездіяльність «Ковельводоканалу», зобов’язати відповідача за власний рахунок відновити цей водопровід, забезпечивши постачання питної води з дотриманням відповідної потужності та кількості.

Хіба цього не можна було вирішити у кабінетах поки що міського голови Олега Кіндера чи його заступника з комунальних питань Андрія Товстиги?

Господарський суд Волинської області своєю ухвалою від 16 листопада прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі.

Підготовче судове засідання призначено на 14 грудня на 10:00.

На той час у Ковелі вже буде чинна нова міська влада – представницька та виконавча. Очевидно, відбудуться кадрові ротації і в комунальній сфері, які зможуть радикально вплинути на цю ганебну ситуацію з ремонтом водопроводу. Що вже казати про захист прав рядових споживачів, їх проблеми, коли два стратегічних у місті комунальних підприємства чубляться між собою, а владі до того нема ніякого діла!

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.