У Ковелі підписали меморандум про створення індустріального парку

28.07.2022 о 12:38 · 2 хв читання

Ковельська міська рада та американська компанія A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC. підписали меморандум про співпрацю при створенні індустріального парку на території громади.

Планується, що на його базі будуть діяти сучасні логістичні хаби, включаючи зберігання та транспортування зерна, контейнерні майданчики та складські комплекси, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Проєкт передбачає модернізацію та реновацію залізничних колій в напрямку Ковель – Хелм, згідно з західними стандартами (вузька колія).

Також йдеться про реконструкцію існуючих та розробку нових автомобільних транспортних магістралей для прискорення поставок вантажів в Україну та з України в західну Європу.

З ініціативою щодо створення індустріального парку до міської влади звернувся ковельчанин, а нині мешканець Сполучених Штатів Америки, президент компанії A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC. Олександр Геллер.

Саме він та міський голова Ігор Чайка поставили підписи під документом.

Мер зазначив, що це знакова подія для економіки міста та подальшого розвитку територіальної громади. Реалізація проєкту дасть змогу створити нові робочі місця. Крім того, це додаткове надходження до бюджету.

Дякую найперше Олександру та усім інвесторам, які за вами стоять, що ви зважились на такий крок і виявили готовність до співробітництва. Відчувається, що ви патріот Ковеля, який прагне зробити свій внесок у розвиток рідного міста

– сказав Ігор Чайка
Фото Ковельської міської ради

Земельну ділянку для індустріального парку планують виставити на торги. Організувати роботу промислового кластера і береться керівник A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC.

Це непроста задача, яка потребує часу та зусиль. І перші результати можуть бути через п’ять-шість місяців. Важливо, що я заручився підтримкою місцевої влади. Це необхідно для подальшого пошуку потенційних інвесторів до великого інфраструктурного проєкту

– наголосив Олександр Геллер

До речі, 16 грудня 2020 року у Луцьку на засіданні «Волинської економічної ліги» присутнім було представлено проєкти, які на той час вдалося реалізувати у ході партнерства. Зокрема, говорилося про те, що створено найпотужніший в Західній Україні промисловий майданчик з використанням переваг логістичного потенціалу Волині – проєкт «Індустріальний парк «Ковель».

Проєкт «Індустріальний парк «Ковель»
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X