У Ковелі створили експертну групу по співпраці з компанією зі США

01.08.2022 о 11:18 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка видав розпорядження про  створення експертної групи в рамках меморандуму про партнерство та співпрацю між міською радою та компанією «A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC».

Нагадаємо, нещодавно Ігор Чайка та американська компанія «A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC» підписали меморандум про співпрацю при створенні індустріального парку на території громади. З ініціативою щодо такого парку до міської влади звернувся ковельчанин, а нині мешканець Сполучених Штатів Америки, президент вищевказаної компанії Алєксандр Геллер.

Проєкт передбачає модернізацію та реновацію залізничних колій в напрямку Ковель – Хелм, згідно з західними стандартами (вузька колія). Також йдеться про реконструкцію існуючих та розробку нових автомобільних транспортних магістралей для прискорення поставок вантажів в Україну та з України в західну Європу.

У розпорядження мера говориться, що експертна група створена з метою організації прямого діалогу між інвестором (інвесторами) та громадою міста. Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника міського голови, лучанина Тараса Яковлева.

Склад експертної групи:

  Голова групи  
Яковлев Тарас Володимирович– перший заступник міського голови
  Секретар групи  
Кондратович Юрій Вікторович– начальник управління економічного розвитку та торгівлі
  Члени групи  
Геллер Алєксандер– президент компанії A.M. GELLER INTERNATIONAL, INC.
Мурай Людмила Любомирівна– начальник відділу містобудування та архітектури
Логвінов Вадим Григорович– начальник відділу земельних ресурсів
Куптій Геннадій Анатолійович– начальник юридичного відділу
Мілінчук Андрій Валерійович– депутат міської ради (за згодою)
Клімук Вадим Валентинович– депутат міської ради (за згодою)
Александрук Руслан Миколайович– депутат міської ради (за згодою)
Серпілін Сергій Вікторович– директор ТзОВ «АРІЄС ІНДАСТРІАЛ ГРУП» (за згодою)

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Ой як інтересно! Бо питання про «модернізацію та реновацію залізничних колій в напрямку Ковель – Хелм, згідно з західними стандартами (вузька колія)» та «реконструкцію існуючих та розробку нових автомобільних транспортних магістралей для прискорення поставок вантажів в Україну та з України в західну Європу» не є компетенцією мера міста. Не є компетенцією виконкому. І не в компетеціі міської ради. Бо і залізниця, і автомобільні дороги міжнародного значення, і землі під ними не є комунальною власністю. Ще одна мутна схема. Нехай спочатку ковельський американський інвестор покаже громаді хоч би мільярд доларів на таку діяльність в Україні.

  2. Холєра ! Очікував побачити Козака в списках схематозу, то ж його тема – “транспортні хаби” “склади перекидки” …. Виходить луцькі ставленики від Івахіва бортонули “нашого” ?!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X