На місці кожного зрізаного дерева мер Ковеля пропонує висаджувати три нових

04.11.2021 15:52

У Ковелі завершується ремонт ще однієї прибудинкової території.

На вулиці 40 років Перемоги, 13 – уже замінено мережі, укладено бруківку, для зручності зі сторони ліцею №13 облаштовано доріжки, – повідомляє Ковельська міська рада.

Міський голова Ігор Чайка, який приїхав оглянути хід  виконання робіт та поспілкуватись з мешканцями, каже, що на цій прибудинковій території залишилось здійснити благоустрій. Буде тут зроблене вуличне освітлення, встановлений дитячий майданчик.

Усе, що ми обіцяли мешканцям, неодмінно виконаємо. Також хочу ініціювати програму щодо озеленення території нашої громади: на місці кожного зрізаного дерева пропоную висаджувати три нових. Думаю, ковельчани мене підтримають

– сказав Ігор Чайка

На своїй сторінці у Фейсбуці мер Ковеля написав, що таку ініціативу він озвучив сьогодні, 4 листопада, під час засідання робочої групи з формування бюджету Ковельської громади на 2022-2024 роки.

Порахували, що протягом цього року висаджували більше дерев, ніж зносили: наприклад, знесли 308, з них 136 — на водосховищі. Натомість висадили 420. І 120 дерев посадило КП «Добробут». Але суттєвий внесок в озеленення міста внесли активісти міста

– пише Ігор Чайка

Так, за його словами, 20 павловній висадили у парку Шевченка та набережній разом із ковельськими союзянками, 150 сакур і кленів у місті з’явилися завдяки старанням соціально орієнтованого підприємця, члена виконкому Романа Дідицького. 130 дерев висадили депутати міської ради Вадим Клімук, Андрій Мілінчук, Роман Шворак, Андрій Миронюк, і також активні ковельчани Олена Радчук, Олена Бірук і Анна Бірук, Тетяна Воробей, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Юрій Кондратович.

Але в силу того, що будемо й надалі проводити благоустрій в місті — так чи інакше дерева будуть йти під знос. Тому хотів би, аби нових дерев з’являлося втричі більше! Умовно — триста знесли — тисячу посадили.

Надіюсь, що депутати підтримають цю ініціативу і ми передбачимо кошти на її реалізацію уже в наступному році

– зазначає Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. ідея прекрасна, але різати “аварійні” дерева необхідно, щоб там не говорили – з одного боку небезпека, з другого ландшафтний вид. і не лільки влада і окремі високосвідомі громадяни міста повинні думати про зелені насадження, а кожний громадянин ковеля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *