У Ковелі звільнили керівницю комунального підприємства

21.08.2021 13:52

Звільнено з посади начальника Ковельського ремонтного житлово-комунального підприємства №2 Наталію Гейко.

Про це «Ковель media» стало відомо з достовірних джерел.

Керуючись рішенням Ковельської міської ради №8/144 від 22 квітня 2021 року «Про реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання» та на підставі наказу №85/К/ТР від 31 травня 2021 року голова комісії з припинення діяльності РЖКП №2, керуючий справами виконавчого комітету міськради Іван Чуліпа підписав персональні попередження всім працівникам РЖКП №2, в тому числі й Наталії Гейко.

Ремонтне житлово-комунальне підприємство №2 буде реорганізоване, в тому числі скорочується посада, яку Ви займаєте.

Так як, у штатному розписі правонаступника відсутня вакантна посада, яка б відповідала Вашій кваліфікації, пропонуємо Вам переведення на наступні посади, згідно переліку вакантних посад (витяг із штатного розпису РЖКП-1, який буде діяти з 01.07.2021 року).

У разі Вашої згоди на переведення після закінчення двох місячного терміну  дня отримання попередження, Вас буде звільнено шляхом переведення до РЖКП-1.

У разі відмови від переведення на запропоновані посади, Вас буде звільнено за п.1 ч.1 ст.40 КЗпП України

– йдеться у персональному попередженні за підписом Івана Чуліпи

Нагадаємо, Наталія Гейко обіймала посаду начальника РЖКП №2 з червня 2016 року. У 2018 році тодішній міський голова Олег Кіндер продовжив контракт із нею до 30 червня 2023 року. Її діяльність на чолі цього підприємства вже була і досі є у полі зору правоохоронців та судової системи. Так, на початку 2021 року Волинська обласна прокуратура повідомила, що організована група службових осіб Ковельського РЖКП №2 заволоділа майже мільйоном гривень (925 тисяч гривень) шляхом фіктивного працевлаштування осіб та проведення нарахування зарплати.

Більше того, начальницю РЖКП №2 Наталію Гейко вже судили за премії своїй рідній сестрі. Тоді посадовицю визнали винною, але провадження закрили у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

17 березня 2021 року новий міський голова Ігор Чайка підписав Меморандум про співпрацю з керівниками комунальних підприємств та філій, які надають послуги з газо- та електропостачання, серед них – з Наталією Гейко. Комунальники і так зобов’язані виконувати покладені на них обов’язки та підпорядковуватися мерії. Хто порадив меру підписувати такий сумнівний документ – невідомо.

Публікація за темою: Мера Ковеля спитали за начальницю РЖКП №2 і вкрадений там мільйон

Публікації за темою:

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А чому її звільняють в звязку з скороченням а не по статті неналежного виконання своїх обовязків? Вкрадені мільйони державних коштів, знищена випобнича база підприємства. Будинки передаються іншим управителям в жалюгідному стані. Техника розграбована, розбита. І що? А ще кажете у нас немає корупції.

  2. а незаконно придбане майно будуть конфісковувати? За які кошти в Городильці хату збудувала?

  3. уявляєте. і це падло, яке вкрало у міста мільйони ще й допомогу по скороченню отримає, замість того щоб в тюрму сісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.