За мільйон гривень будуть судити службових осіб Ковельського РЖКП №2

01.02.2021 18:00

Завершено досудове розслідування та триває стадія ознайомлення стороною захисту з матеріалами слідства у кримінальному провадженні відносно організованої групи у складі службових осіб Ковельського ремонтного житлово-комунального підприємства №2.

Про це йдеться в оприлюдненій Інформації про результати діяльності органів Волинської обласної прокуратури упродовж 2020 року, за підписом її керівника Віктора Тимчука.

Як зазначає Віктор Тимчук,  організована група службових осіб Ковельського РЖКП №2 заволоділа майже мільйоном гривень (925 тисяч гривень) шляхом фіктивного працевлаштування осіб та проведення нарахування зарплати (ст. ст. 191, 366 КК України, бюджетна сфера).

Нагадаємо, начальницю РЖКП №2 Наталію Гейко нещодавно судили за премії своїй рідній сестрі. Але це була справа, яка стосувалася адміністративної відповідальності та конфлікту інтересів.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. та падлюка вже давно має сидіти в тюрмі. она з Кіндером вкрала в держави 5 мільйонів. І що? Так само справу спустять на гальмах і за строком давності відмінять. Додуматись ввлаштувани фіктивно 30 своїх родичів на роботу і отримувати за них по 300 000 зарплати щомісячно не кожен зможе. Вона ж психічно хвора. Відмажеться.

 2. і те що пишуть про сестру памідорихи, що отримувала неправомірні надбавки до зарплати, то це є великим злочином. Вона влаштувала сетруню у відділ кадрів і втиху приймали людей( рідню) на роботу. платили їм зарплати( вірніше присвоювали собі. Як може працювати людина в ЖЕКу, отримувати зарплату і одночасно знаходитись за кордоном? Цю банду треба вішати публічно на площі, щоб всі люди бачили ту нечисть

 3. Це треба на сесії це питання підняти. Щоб ігор чайка прокоментував це все бажано із кіндером!!!!! На даний час всім зрозуміло що помідориха ЛИЖЕ нашому меру Ж , щоб неї ніхто нечіпав. Ігарьоша втратиш довіру людей, якщо будеш іти за гейко

 4. Потка
  І .її Ватутінські квартири і машини які реєстровані на родичів..хату в городельці бомбувати!!!!!

 5. Вона за рахунок жеку возила своїх підлеглих на відпочинок на Світязь. Їм там готель знімала. Самих відданих преміювала Єгиптом.

 6. Ми до тої падлюки ходили, просили щоб хоч якийсь ремонт в будинку зробили, а вона, скотиняка, казала що немаає коштів. А сама в цей час крала наші гроші. Посадити суку, все конфіскувати. Також відповідати має і Кіндер і Товстига. Це робилось з їх відома і за їх участі.

 7. це вкрадено тільки на фіктивних зарплатах. а ще скільки вкрадено будметеріалів і зроблено ремонтів у своїх будинках, фірмах, будинках родичів, мерів, перів і всяких там херів. Там не на один мільйон. а те що сеньйор- памідор( чоловік памідорихи) під виглядом електрика хдив по визовах і здрав гроші за незроблений ремонт електропроводки. Такса -визов 300 грн, заміна лампочок, запобіжників – 800 грн. и хоч копійка з тих грошей була здана в касу? СУД НАД АФЕРИСТКОЮ МАЄ БУТИ ВІДКРИТИМ, !!!!

 8. Пропоную коли буде суд , зібратися всім біля суду і посадити помідориха і її кодло………

 9. багато працівників РЖКП2 були вимушені звільнятись з роботи бо не захотіли приймати участь в бандитських оборудках памідоро-кіндеро-товстигівської банди. Я особисто буду подавати позов до суду за вимушене звільнення. і прнесу в суд багато доказів злочинної діяльності аферистки. теж саме раджу зробити і іншим працівникам. Собацюра пвинна сидіти в тюрмі.

 10. Якщо всі хто робив і робить будуть говорити про гейко . То на мою думку їй буде … ! 1% із 100% стає її шкода.

 11. Слідством Головного Управління Національної поліції у Волинській області встановлено, що в Ремонтному житлово-комунальному підприємстві №2 з 2017 року діє зорганізоване стійке об’днання для вчинення кримінальних правопорушень. Однак, кримінальна справа направлена в суд лише про притягнення до кримінальної відповідальності злочинної банди із трьох чоловік Гейко Наталії Михайлівни, Максимук Миколи Григоровича та Климець Лілії Михайлівни, а чому не притягуються головний бухгалтер та юрист ? Лише з їх активною участю, а також без проти дії кримінальним правопорушенням змогла діяти злочина банда в РЖКП № 2. Їх всіх слід ізольовувати від суспільства і направляти на виховання з відшкодуванням заподіяних матеріальних збитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.