Начальницю з Ковеля судили за премії своїй рідній сестрі

29.01.2021 о 09:29 · 2 хв читання
Наталія Гейко

Ковельський міськрайонний суд розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності начальниці ремонтного житлово-комунального підприємства №2 Наталії Гейко.

В судовій постанові не вказується, яка державна установа направила їх до суду.

Провина Наталії Гейко полягає в тому, що протягом 2019 року вона підписувала накази про виплату доплат і премій працівникам РЖКП №2, серед яких була її рідна сестра – старший інспектор з кадрів, якій призначалися премії в розмірі 100, 150 та 200% посадового окладу (по 4 948,50 грн, 7 755,50 грн та 10 340,06 грн). При цьому керівниця не повідомила у встановленому Законом порядку (не пізніше наступного робочого дня) Ковельську міську раду або Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у неї реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

В судовому засіданні Наталія Гейко свою вину не визнала, сказала, що безпосереднім керівником сестри є головний інженер, мовляв вона не перебуває у її прямому підпорядкуванні, а розмір премій не перевищував преміальні інших працівників.

Адвокати начальниці (їх було двоє) підтримали ці аргументи і просили закрити провадження.

Прокурор Надія Артиш виступила за покарання керівниці комунального підприємства.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк визнала Наталію Гейко винною у вчиненні адміністративних правопорушень, але закрила провадження у справі у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

Згідно матеріалів справи, вчинені Гейко Н.М. правопорушення виявлені відповідно 18.05.2020 року та 02.06.2020 року, коли Управління стратегічних розслідувань отримало інформацію від НАЗК та Ковельської міської ради про відсутність повідомлень Гейко Н.М. про конфлікт інтересів.

Строки притягнення Гейко Н.М. до відповідальності закінчились відповідно 18.08.2020 року та 02.09.2020 року.

Тривалість розгляду справи зумовлена процесуальною поведінкою Гейко Н.М. та її адвокатів, яка не була спрямована на реальний захист інтересів особи

– говориться у постанові суду

Наталія Гейко обіймає посаду начальника РЖКП №2 з 29 червня 2016 року. У 2018 році контракт із нею продовжено ковельським міським головою до 30 червня 2023 року.

Публікації за темою:

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. А що скаже наш новий мер чайка????? Коли цю шайку злодюг розженуть??? На що дивиться закон!!!!!!!

  2. Чайка із нею заодно. Гейко лиже жопу ньому і ще й витирає. І так люди живуть

  3. Цепочка вся пішла з вищих крепших власних депутатів області і друзі обл..якщо їх вписати можна пошапці получить..так от цепочка поки що наша:мер Кіндер>комуналки( всі так робили )директор>депутати>придумана система>підпис дуже великих премій>купання в грошах>підкуплення слідчих.прокурорів..судей і адвокатів..СБУшнікі .вуаля я чиста і суха ..ТАК НЕ БУДЕ ЗАВЖДИ..ЗА ВСЕ ХОРОШЕ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ПЕРЕД СПРАВЖНІМ СУДОМ ну якщо він існує і існують справедливі люди

  4. Привіт.а що ще совають??а дума що все закінчилось….давно…хех.всі все колись прийде пзд

  5. гейчиха (в миру памідориха) від тюрми відмажеться бо вона психічно хвора. а вкрадені з кіндером і тосвтигою гроші вже давно профукані і забуті. і ця крадійка і далі обіймає посаду начальниці і далі наносить шкоду ковельчанам. І всім пофіг.

  6. Крук круку очі не виколить,а Гейко виправдають бо вона займалась махінаціямт не сама якщо її не виправдати то вона здасть всіх і полетить не одна голова ,а там замішана вся верхушка вона сама без відома високих чинів нічого не робила тому вони будуть робити все якби мовчала і старатимуться її по любому витягнути.Якби таке вчинив хтось з простого люди то вже давно сидів би в тюрмі а верхи ніколи не сидять хоч і мають рильце в пушку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X