Ковельські комунальники перешкоджали поліції під час слідчих дій

02.04.2020 12:30

Працівники РЖКП № 2 заважали поліцейським проводити слідчі дії.

Працівники ремонтного житлово-комунального підприємства № 2, яким керує Наталія Гейко, у робочий час замість виконання своїх службових обов’язків заблокували транспортні засоби, що підлягали переміщенню поліцією. Крім цього, комунальники у період з 13 години 40 хвилин до 16 години 20 хвилин розмістилися на лінії воріт та, утворивши «живий ланцюг» з близько п’ятнадцяти осіб, перешкоджали проведенню слідчих дій, проїзду спеціальної техніки для перевезення речових доказів.

Ковельським відділом поліції відкрито кримінальне провадження № 12020030110000491 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 343 КК України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), що карається штрафом від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Керівниці РЖКП № 2 поліція скерувала запит про надання інформації та копій табелів обліку робочого часу працівників підприємства за той день. У відповіді йдеться про переведення підприємства у режим роботи в умовах карантинних заходів та необхідність виконання положень глави 15 Кримінального процесуального кодексу (Тимчасовий доступ до речей і документів).

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук ухвалою від 30 березня надав слідству дозвіл вилучити в РЖКП № 2 табелі обліку робочого часу працівників за березень 2020 року, зобов’язавши керівника підприємства надати оригінали вищезазначеної документації.

Джерело: Район.Ковель

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.