Мер Ковеля вимагає відшкодування завданих підприємству збитків

08.10.2020 10:55
Олег Кіндер та Наталія Гейко

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про вжиття заходів у зв’язку із дуже неприємною історією, в якій фігурує начальниця ремонтного житлово-комунального підприємства №2 Наталія Гейко.

Цьому документу передували лист прокуратури Волинської області від 1 червня 2020 року, результати позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності РЖКП №2 за період з 1 липня 2017 р. по 20 лютого 2020 р. (проведена управлінням Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області від 9 липня 2020 р.) та службова записка заступника мера міста Андрія Товстиги – голови комісії з проведення службового розслідування стосовно невиконання (неналежного виконання) службових обов’язків, перевищення своїх повноважень Наталією Гейко на посаді керівника РЖКП №2.

Вищевказане розпорядження Олег Кіндер підписав ще 11 вересня, однак громадськості про нього нічого не було відомо, оскільки на офіційному сайті міста цей документ в електронному вигляді не можна було відкрити. Депутат Ковельської міської ради Володимир Косцьовят звернувся до мера та отримав копію розпорядження № 200-р «Про вжиття заходів».

Адміністрації ремонтного житлово-комунального підприємства № 2 (в. о. начальника Таксюк Т.О.) вжити заходів щодо пред’явлення цивільного позову в ході кримінального провадження відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України з метою забезпечення відшкодування завданих підприємству збитків в судовому порядку

– йдеться у розпорядженні Олега Кіндера

Контроль за виконанням міський голова залишив за собою.

Як відомо, слідчим управлінням ГУНП у Волинській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020030000000003 за ч. 4 ст. 191 КК України, у якому 21.05.2020 року Наталії Гейко повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб), що карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Публікації за темою:

Також Ковельським відділом поліції відкрито кримінальне провадження № 12020030110000491 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 343 КК України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), що карається штрафом від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук ухвалою надав слідству дозвіл вилучити в РЖКП №2 табелі обліку робочого часу працівників за березень 2020 року, зобов’язавши начальницю підприємства надати оригінали вищезазначеної документації.

11 червня 2020 року від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області до суду надійшли 24 (двадцять чотири!!!) справи про притягнення Наталії Гейко до адміністративної відповідальності: 12 справ – за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та 12 справ – ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. Наразі всі справи об’єднані в одне провадження.

Мова йде про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією; порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Поділитися:

Коментарі

  1. Олежик прикриває свою думку. Помідориха бабло виложуй накрадене за 3 роки. 5 лямів сука вкрала то віддай тим кому вони дійсно потріб

  2. І краде дальше . тільки через свою кумусю в о начальника жека таксюк т.о.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *