Мер Ковеля відсторонив від посади начальницю РЖКП №2

03.07.2020 о 11:58 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Олег Кіндер відсторонив Наталію Гейко від посади начальника ремонтного житлово-комунального підприємства №2 до 28 липня 2020 року.

Розпорядження було підписане ще 5 червня, але про нього широкому загалу стало відомо тільки зараз, у липні, коли влада оприлюднила цей документ на своєму офіційному сайті.

Мер міста прийняв розпорядження, враховуючи ухвалу Луцького міськрайонного суду від 28 травня 2020 року.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень така ухвала стосується справи № 161/8344/20 (провадження № 1-кс/161/4186/20).

Згідно ухвали, слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський, з участю секретаря, прокурора Іллі Марценюка, слідчого Максима Ткачука, підозрюваної Наталії Гейко та двох її захисників розглядали клопотання старшої слідчої СУ ГУНП у Волинській області Надії Желєзної-Бондарук про відсторонення Гейко від посади.

Клопотання мотивоване тим, що слідчим управлінням ГУНП у Волинській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020030000000003 за ч. 4 ст. 191 КК України, у якому 21.05.2020 року Наталії Гейко повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб), що карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

В судовому засіданні слідчий та прокурор клопотання підтримали, захисники та підозрювана проти задоволення клопотання слідчого заперечили.

Луцький міськрайонний суд постановив задовольнити клопотання.

Зважаючи на те, що Гейко Н.М. обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ст. 191 ч. 3 КК України, який відноситься до категорії тяжких, стороною обвинувачення доведено наявність достатніх підстав вважати, що остання, перебуваючи на посаді начальника Ремонтного житлово-комунального підприємства №2, може впливати на свідків, у даному провадженні, чи перешкоджатиме об’єктивному розслідуванню, оскільки правопорушення, у вчиненні якого вона підозрюється, пов’язане безпосередньо із виконанням нею своїх службових обов’язків, а тому клопотання слідчого слід задовольнити та відсторонити від займаної посади підозрювану Гейко Н.М. строком на 2 місяці

– йдеться в ухвалі

Розпорядженням Ковельського міського голови Олега Кіндера виконання обовʼязків начальника РЖКП №2 покладено на головного інженера підприємства Тетяну Таксюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
  1. А так нагло Наталія Михайлівна виступала на депутата Косцьов’ята Володимира Кириловича, навіть заяву в суд подала, що він заподіяв її моральну шкоду ? А він уже давно побачив її нечистоплотність, що вона нехтує принципи людської моралі і зневажає чинне законодавство. В неї відсутня будь-яка повага до працівників, до людини. Вона все гребла під себе і на своє збагатчення.

  2. не одна людина її прокляла. Але її не посадять. у нах в роду всі помішані. Поїде в Ліпіни і візьме довідку що вона неадекват. на цьому все і закінчиться

  3. головним дерижером є кіндер з товстигою. вони прилаштували аферистку на таку відповідальну посаду і доїли з неї гроші. Не забувайте що Гейко кума товстиги. А та прилаштувала всіх своїх родичів на фіктивні посади. А як відремонтувати будинка то у аферистки грошей нема. Вішати падлу разом з кіндером і товстигою .

  4. АФЕРИСТИ. Тільки розтріл таких стримає. А в тюрмах і кормлять і охороняють за наші податкові гроші.

  5. Ковельський міський голова Олег Кіндер відсторонив Наталію Гейко від посади начальника ремонтного житлово-комунального підприємства № 2 до 28 липня 2020 року.

    ***** а працівникі сміються з людей і говорять: наш керівник пішов на планову відпустку на два місяці ….ГАНЬБА БРЕХЛИВЦЯМ ЖЕКу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X