Мера Ковеля спитали за начальницю РЖКП №2 і вкрадений там мільйон

31.03.2021 11:33

Вчора ввечері у прямому ефірі на телеканалі «Аверс» під час інтерв’ю, яке давав Ковельський міський голова Ігор Чайка, до студії подзвонив мешканець Ковеля і запитав мера про начальницю ремонтного житлово-комунального підприємства №2 Наталію Гейко.

Як вже повідомляв «Ковель media» з посиланням на керівника Волинської обласної прокуратури Віктора Тимчука, «організована група службових осіб Ковельського РЖКП №2 заволоділа майже мільйоном гривень (925 тисяч гривень) шляхом фіктивного працевлаштування осіб та проведення нарахування зарплати (ст. ст. 191, 366 КК України, бюджетна сфера)».

Публікація за темою: За мільйон гривень будуть судити службових осіб Ковельського РЖКП №2

Пане Ігорю, мова йде про керівника другого ЖЕКу, яка, як говорили в пресі, десь до мільйона вкрала бюджетних коштів і досі працює. Це як би покладає негативний відбиток і на сьогоднішню владу. Які ваші рішення по цьому питанню?

– запитав ковельчанин

Міський голова Ігор Чайка відповів:

Ми плануємо реформу ЖЕКів. Нас задовольняє, як працює перший ЖЕК. А далі самим реформуванням житлово-комунальної сфери займається мій перший заступник Тарас Яковлев – відомий в Луцьку, людина, яка має досвід, і я довіряю йому. Я думаю, що він придумає ту модель, яка заставить все-таки комунальні підприємства не просто отримувати гроші від людей, а бути справжнім управителем, надавати якісні і доступні послуги для ковельчан

У кримінальному провадженні щодо організованої групи службових осіб РЖКП №2 – три обвинувачених: начальниця Наталія Гейко, колишній головний інженер Микола Максимук та рідна сестра начальниці Лілія Климець, яка працює старшою інспекторкою з кадрів. Дивним чином серед обвинувачених немає головної бухгалтерки Світлани Химюк та юристки Руслани Клімук.

Справу розглядає Ковельський міськрайонний суд. Головуючий суддя В’ячеслав Лесик призначив підготовче судове засідання на 14:00 годину 5 квітня.

Нагадаємо, Наталію Гейко нещодавно судили за премії своїй рідній сестрі. Але це була справа, яка стосувалася адміністративної відповідальності та конфлікту інтересів. Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк визнала її винною у вчиненні адміністративних правопорушень, але закрила провадження у справі у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

Наталія Гейко обіймає посаду начальника РЖКП №2 з 29 червня 2016 року. У 2018 р. контракт із нею продовжено ковельським міським головою Олегом Кіндером до 30 червня 2023 р.

17 березня 2021 р. мер міста Ігор Чайка підписав з Наталією Гейко та іншими керівниками комунальних підприємств Меморандум про співпрацю

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ви тільки прочитайте відповідь нашого мера по поводу гейко. Ігарьоша ти дай відповідь нормальну чи кармани тріщать від грошей помідорових. Нормальний мер взявби давно розігнав би цю банду. Там сидять всі її люди. Ігарьоша або ти її убереш із її кодлом або ти впадеш в очах людей.

  2. Пане- це не відповідь на запитання,або ви розриваєте контракт з даною особою,бо складається враження що ви з пані Гейко в одній команді казнокрадів.

  3. Очевидно добре збагатилась раз в Городилці земельну ділянку за45 тис. у.о прикупила.

  4. і не мільйон вона вкрала а 5 мільйонів. всі про це добре знають. але за ці гроші вона купила і кіндера і чайку. А чому Товстигу з кіндером не судять. Це все робилось з їх відома і згоди. Там вони теж добре лапки помили. Ця справа має розглядатись на відкритому судовому процесі. Якщо правоохоронні органи і влада замнуть це діло, то грош їм ціна. Памідориха має сидіти в тюрмі і віддати державі все вкрадене – і хатинки і машини і ділянки.

  5. ніхто її не посадить. вона психічно хвора і у неї є довідка, що вона є під наглядом психіатра. Тому в кращому випадку її чекають Липини. А так відпустять як неосудну а вкрадені грошики спишуть. А ось чого вона до цього часу працює і отримує зарплату-це є загадка. а відгадку знає Чайка.

  6. 5 квітня суд . Люди запрошую всіх до нашого ковельського чесного суду. Будемо забирати машини , квартири , хатку в городильці,… Люди, бачте як треба жити. Не так як всі. Нарада за 3 рочки . Я думаю за три рочки врятлі із пенсійної маршрутки, чи із магазина уховецька, а ще із забігайлівки що на ветеранах можна придбати те що написано вище. Чайка має щось зробити, або він із нею заодно.

  7. Відповідь Чайки про все сказала. Стало дуже зрозуміло, що він взяв усі ЖЕКи, і ЖЕК-1, під своє крило!!! Ото дочекайся тепер змін у житлово-комунальній сфері!?

  8. Слідством Головного Управління Національної поліції у Волинській області встановлено, що в Ремонтному житлово-комунальному підприємстві №2 з 2017 року діє зорганізоване стійке об’днання для вчинення кримінальних правопорушень. Кримінальна справа уже направлена в суд про притягнення до кримінальної відповідальності частину членів злочинної банди із трьох чоловік Гейко Наталію Михайлівну, Максимука Миколу Григоровичу та Климець Лілію Михайлівну, за ч.3, ч.5, ст..191, ч.2, ч.3 ст.28, ч.1 ст.366 КК України, інші фігуранти залишаються по за законом і не притягуються до відповідальності. Без активних злочиних дій головного бухгалтера Химюк Світлани та юриста Клімук Руслани не змогла б діяти злочина банда в РЖКП № 2.
    На сьогоднішній день нова міська влада не приймає будь яких заходів по ліквідації цього злочинного «кубла», навіть не розірвано контракт із главою організованої зграї начальником РЖКП № 2 Гейко Н.М. ЇЇ злочині дії уже підтверджені постановою Ковельського міськрайонного суду від 20.01.2021 року, але покарання Гейко Н.М. уникнула, оскільки по 24 адміністривним справам про корупцію минули строки притягнення її до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.