Міськрада програла суд, бо не провела громадських слухань

05.09.2020 о 17:34 · 2 хв читання

У Ковелі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дім Газовиків» судилося із владою через рішення Ковельської міської ради від 28 березня 2019 року № 49/35 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок РЖКП №2».

Підставою звернення до суду став неправомірний поділ земельної ділянки, що є прибудинковою територією багатоквартирного житлового будинку № 4 на вулиці 40 років Перемоги, і яка перебуває в користуванні його співвласників, повідомив редакцію Ковель media представник ОСББ «Дім Газовиків» адвокат Геннадій Півень.

Внаслідок такого поділу, який відбувся без відома управителя будинку ОСББ «Дім Газовиків», без громадського обговорення, із користування співвласників було фактично вилучено земельну ділянку площею 1663 квадратних метри, яка складає частину прибудинкової території будинку

– говорить він

За словами адвоката, ініціатором такого поділу земельної ділянки виступила начальниця РЖКП №2 Наталія Гейко, яка звернулась до Ковельського міського голови Олега Кіндера з відповідним клопотанням.

Для розгляду цієї справи господарський суд Волинської області погодився залучити до розгляду третю сторону – РЖКП №2.

Зважаючи на те, що у судові засідання представники Ковельської міської ради та РЖКП №2 не з’являлись, головуюча у справі суддя Інна Якушева визнала обов’язковою явку представників відповідача та третьої особи в засідання, яке було призначене на 14.00 год. 03 вересня 2020 року.

Натомість, вимоги судової ухвали міською радою та РЖКП №2 були проігноровані. Господарським судом ухвалено рішення про задоволення позову.

 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X