ОСББ намагається скасувати рішення міської ради у суді

...

Господарський суд Волинської області продовжує розглядати справу об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дім газовиків» до Ковельської міської ради.

Громада прагне визнання недійсним та скасування рішення від 28 березня 2019 року № 49/35 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок РЖКП № 2».

Цим рішенням депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності по вул. 40 років Перемоги, 4 загальною площею 6663 кв. м, яка перебуває у постійному користуванні Ремонтного житлово-комунального підприємства №2 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, та надали дозвіл на утворення двох земельних ділянок площею 5000 та 1663 кв. м.

У своєму обґрунтуванні вимог невдоволені ковельчани посилаються на те, що рішення Ковельської міської ради було прийнято без громадського обговорення, а отже у ньому не враховані законні права та інтереси мешканців ОСББ.

Для розгляду цієї справи Господарський суд Волинської області погодився залучити до розгляду третю сторону – РЖКП № 2.

Суд ухвалив закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті на 17 червня.


Вам може бути цікаво

На Ковельську міськраду подали в суд, бо не провела громадських слухань

Історичну будівлю у центрі Ковеля перетворили на руїни

ОСББ у центрі Ковеля виступає проти реконструкції парку біля свого будинку

Суд переніс справу про двомільйонний борг «Ковельтепла»

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.