ОСББ намагається скасувати рішення міської ради у суді

06.06.2020 о 14:45 · 1 хв читання

Господарський суд Волинської області продовжує розглядати справу об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дім газовиків» до Ковельської міської ради.

Громада прагне визнання недійсним та скасування рішення від 28 березня 2019 року № 49/35 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок РЖКП № 2».

Цим рішенням депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на вул. 40 років Перемоги, 4 загальною площею 6663 кв. м, яка перебуває у постійному користуванні Ремонтного житлово-комунального підприємства №2 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, та надали дозвіл на утворення двох земельних ділянок площею 5000 та 1663 кв. м.

У своєму обґрунтуванні вимог невдоволені ковельчани посилаються на те, що рішення Ковельської міської ради було прийнято без громадського обговорення, а отже у ньому не враховані законні права та інтереси мешканців ОСББ.

Для розгляду цієї справи Господарський суд Волинської області погодився залучити до розгляду третю сторону – РЖКП № 2.

Суд ухвалив закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті на 17 червня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X