Начальниця передумала судитися з депутатом

Володимир Косцьов’ят
29.05.2020 о 21:26 · 4 хв читання

У Броварах серед білого дня банда влаштовує перестрілку, а в Ковелі – відкрито нападають на правоохоронців комунальники на чолі з керівником РЖКП №2! Невже бандити захоплять владу?!

«…Я декілька днів взагалі не розуміла, що відбувається навколо мене», – так Гейко Наталія, керівник КП «РЖКП №2» оцінила мою, Косцьов’ята, публікацію про корупцію в ЖЕКу.

Більше того, начальниця РЖКП №2 вирішила покарати депутата Косцьов’ята за те, що «запхав носа» в роботу її комунального підприємства.

Ображена керівниця ЖЕКу захотіла, щоб місцевий суд захистив її честь і гідність від моїх, Косцьов’ята, посягань, і щоб притягнув до відповідальності, бо Гейко, бачиш-но:

…завдано шкоди немайновим інтересам, порушено гідність, честь та ділову репутацію… відомості, викладені в дописі, порушують немайнові права, ганьблять честь, гідність та ділову репутацію

Знаєте, як Гейко Наталія трактує мою антикорупційну діяльність і намагання з’ясувати, де ж поділися кошти ЖЕКу?

Прочитайте самі, як чиновниця трактує роботу представника громади!

От вам цитата Гейко Н. з тексту судового позову до мене:

Поширення … інформації свідчить про принизливе ставлення до мене, що в свою чергу впливає на зниження цінності моєї особи… створив негативну соціальну оцінку моєї особи в очах оточуючих, порушивши мою честь

Керівниця КП «РЖКП №2» звернулася до суду 23.03.2020 року з вимогою притягнути мене до відповідальності начебто за брехню щодо корупції і наявності правопорушень на підприємстві!

Ну добре, мене керівниця КП «РЖКП №2» звинуватила в брехні щодо корупції і зажадала вибачень! А як же Наталія Гейко може пояснити офіційні судові рішення, де зафіксовані факти її «безпрєдєлу», перешкоджання діяльності уже правоохоронним органам України, які розслідують кримінальні справи?

Ви тільки прочитайте судову ухвалу від 30 березня 2020 року у справі №159/1483/20! «Королева комунальників Ковеля» і її підлеглі так само, як сьогодні бандити в Броварах, з технікою і барикадами «воювала» з правоохоронцями, щоб не допустити їх на «свою територію-вотчину! Цитую судову ухвалу:

11.03.2020 року службові особи РЖКП №2 м. Ковель, перебуваючи на території зазначеного підприємства, що за адресою: вул. Данила Галицького, 6а у м. Ковелі, під час проведення процесуальних дій працівниками правоохоронних органів, перешкоджали останнім виконанню своїх службових обов’язків. В ході проведення слідчих (розшукових) дій установлено, що працівники вищевказаного підприємства 11.03.2020 року у робочий час, замість виконання своїх службових обов’язків, забезпечили блокування транспортних засобів, що підлягали переміщенню, шляхом паркування поруч з ними інших автомобілів. Крім цього, працівники ремонтного житлово-комунального підприємства № 2 м. Ковель, всупереч необхідності виконання своїх прямих службових обов’язків, у період з 13 год. 40 хв. до 16 год. 20 хв. розмістилися на лінії воріт та, утворивши «живий ланцюг» з близько 15 осіб протягом тривалого часу перешкоджали проведенню слідчих (розшукових) дій, проїзду спеціальної техніки для переміщення речових доказів

Ковельчани, яка Ваша думка щодо таких подій і вчинків ковельських чиновників?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X