Скільки матеріальної допомоги виплатили ковельським суддям у 2022 році

19.09.2022 о 12:09 · 2 хв читання

У першому півріччі 2022 року матеріальну допомогу на оздоровлення отримали 74 із 88 суддів загальних місцевих судів Волинської області. Сума виплаченої допомоги становить 4,9 мільйона гривень.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» проаналізував розрахункові листи 88 суддів загальних місцевих судів Волині за перше півріччя 2022 року і підрахував скільки їм нарахували матеріальної допомоги на оздоровлення напередодні та після повномасштабного вторгнення росії.

Волинські судді у 2022 році отримують заробітну плату, вищу від середньої зарплати в регіоні у 5-10 разів, а від мінімальної – у 10-20 разів. Відповідні розміри суддівської винагороди та доплат до неї передбачені Законом України «Про судоустрій та статус суддів».

Попри складну ситуацію в державі у зв’язку із повномасштабним вторгненням росії, держава виплачує суддям, окрім високої зарплати, і матеріальну допомогу на оздоровлення. Впродовж січня-червня 74 із 88 суддів місцевих судів отримали такі виплати.

Найбільшу матеріальну допомогу, одразу за два роки, отримала суддя Ківерцівського районного суду Юлія Сіліч – 126 тисяч 120 гривень. Усі інші судді отримали виплату розміром 63 або 69 тисяч гривень.

Матеріальну допомогу, що дорівнює розміру їхнього посадового окладу у розмірі 69 тисяч 366 гривень, у першому півріччі 2022 року отримали судді Луцького міськрайонного суду.

Матеріальну допомогу у розмірі 63 тисячі 60 гривень отримали судді інших районних, міських та міськрайонних судів.

У Ковельському міськрайонному суді ту ж суму допомоги отримали найбільше працівників: голова суду Вячеслав Лесик, заступник голови Сергій Панасюк, судді Ірина Логвинюк, Петро Бойчук, Юлія Волкова, Юлія Шергіна.

В Турійському районному суді матеріальну допомогу того ж розміру отримали: голова суду Галина Хвіц, судді Роман Тітівалов, Ольга Турак та Олена Ковальчук.

Серед працівників Ратнівського районного суду допомогу отримали: голова суду Василь Лях, суддя Ольга Фазан та Оксана Свистун.

У Любомльському районному суді допомогу виплатили голові суду Степану Чишію, суддям Сергію Шереметі та Аллі Гайдук.

Працівники Шацького районного суду також не залишились без допомоги. Її отримала голова Наталія Сушик та двоє суддів – Сергій Матвійчук і Наталія Жевнєрова.

В Старовижівському районному суді: голова Оксана Хаврона та суддя Адам Малюта.

Нагадаємо, напередодні «Сила правди» розповідала, яку зарплату в умовах війни отримують судді загальних місцевих судів на Волині, скільки вони зі своєї зарплати відрахували на потреби армії та як дехто із них намагається відсудити у держави зекономлену недоплачену зарплату за час коронавірусної кризи.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Краще нехай держава платить суддям, ніж учасники судових процесів…

  2. Не рахуйте чужі гроші. Це негарно. А хотіли бути багатими, треба було вчитися на юриста.

  3. казала мама- вчися на гінеколога. і руки в теплі і гроші в кишені. Не послухав, пішов у двірники.

  4. При союзі, зарплати були низькими в порівнянні з сьогоднішніми..але масштаби хабарництва, в порівнянні з совком, просто не піддаються порівнянню. Були дієві методи. Замість платити шалені зарплати потенційним хабарникам було б більш дешевше і більш дієвіше платити реальні зарплати органам конролю. Перспектива потрапити в тюрму, найкраще стимулює тих кому можуть в кишеню покласти працювати чесно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X