Директора центру профтехосвіти судили за премії своїй дружині

14.10.2020 12:16
Сергій Антонюк

Ковельський міськрайонний суд розглянув справу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно директора Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергія Антонюка.

За даними прокуратури, перебуваючи на посаді директора державного навчального закладу, Сергій Антонюк в період з березня 2019 року по червень 2020 року видавав накази про виплату премій працівникам, серед яких була і його дружина. При цьому він не повідомив у встановленому законом порядку (не пізніше наступного робочого дня) управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації або Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у себе реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції».

По кожному факту преміювання правоохоронцями було складено протокол. Загалом, від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції України суд отримав 26 справ, які були об’єднані в одне провадження. 

В судовому засіданні директор навчального закладу свої дії пояснив незнанням законодавства, провину визнав та просив врахувати, що на даний час з метою запобігання конфлікту інтересів видано наказ, яким уповноважено заступника директора з навчально-виробничої роботи на прийняття рішень з матеріально-технічного забезпечення методиста центру Наталії Антонюк з правом підпису відповідних документів.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк постановила визнати винним Сергія Антонюка у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.