Директора центру профтехосвіти судять за корупційною статтею

До Ковельського міськрайонного суду надійшло 13 (тринадцять) справ про притягнення директора державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти» Сергія Антонюка до адміністративної відповідальності, яка передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП , і стільки ж – за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Загалом, суд отримав 26 справ, які стосуються реального конфлікту інтересів керівника.

Матеріали надійшли від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції України.

Згiдно з вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо особа вчинила кiлька адмiнправопорушень, справи про якi одночасно розглядаються одним i тим же органом, стягнення накладається в межах санкцiї, встановленої за бiльш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Всі справи суд об’єднав в одне провадження. Деталі реального конфлікту інтересів директора у судовій постанові не уточнюються.

Судове засідання по цій об’єднаній справі призначено на 09:30 год. 29 вересня.

Санкція вищевказаної статті передбачає накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Вам може бути цікаво

Директора центру профтехосвіти судили за премії своїй дружині

Ковельський центр профтехосвіти отримав золоту медаль

Перевірили витрачання коштів Ковельським центром профтехосвіти

На виборах ковельчан чекає додаткове опитування

Поділитися:

Коментарі

    1. 29.09.2020 09:30 Денисюк Т.В. 159/4209/20 Особа, яка притягається до адмін. відповідальності: Антонюк Сергій Миколайович притягнення Антонюка С. М. за ч.1 ст.172-7 КУпАП Адміністративні правопорушення

    1. Ознайомтеся з адміністративною справою № 159/4209/20 і тоді не буде дурних питань виникати. Всього справ було 26, всі об’єднані в одну справу.

  1. А то вже знайшли корупціонера, віллу вибудував за корупційні гроші, дружина працює разом і шиють корупцію. Де корупція у великих розмірах там протоколи не складають, бо недосяжні, а шукають стрілочників.

  2. А квартирку собі за деректорську зарплату купив? А працівників до інфаркту доводити теж не його рук справа? Жінка з ним працює і коханка з ним працює,гарне тріо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.