Директора центру профтехосвіти судять за корупційною статтею

15.09.2020 15:08
Сергій Антонюк

До Ковельського міськрайонного суду надійшло 13 (тринадцять) справ про притягнення директора державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти» Сергія Антонюка до адміністративної відповідальності, яка передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП , і стільки ж – за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Загалом, суд отримав 26 справ, які стосуються реального конфлікту інтересів керівника.

Матеріали надійшли від Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції України.

Згiдно з вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо особа вчинила кiлька адмiнправопорушень, справи про якi одночасно розглядаються одним i тим же органом, стягнення накладається в межах санкцiї, встановленої за бiльш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Всі справи суд об’єднав в одне провадження. Деталі реального конфлікту інтересів директора у судовій постанові не уточнюються.

Судове засідання по цій об’єднаній справі призначено на 09:30 год. 29 вересня.

Санкція вищевказаної статті передбачає накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Хороший директор, багато чого зробив і робить для училища, нісенітниця повна

    1. 29.09.2020 09:30 Денисюк Т.В. 159/4209/20 Особа, яка притягається до адмін. відповідальності: Антонюк Сергій Миколайович притягнення Антонюка С. М. за ч.1 ст.172-7 КУпАП Адміністративні правопорушення

    1. Ознайомтеся з адміністративною справою № 159/4209/20 і тоді не буде дурних питань виникати. Всього справ було 26, всі об’єднані в одну справу.

  2. А то вже знайшли корупціонера, віллу вибудував за корупційні гроші, дружина працює разом і шиють корупцію. Де корупція у великих розмірах там протоколи не складають, бо недосяжні, а шукають стрілочників.

  3. А квартирку собі за деректорську зарплату купив? А працівників до інфаркту доводити теж не його рук справа? Жінка з ним працює і коханка з ним працює,гарне тріо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.