Ковельська міськрада підписала меморандум з Волинським університетом

26.03.2021 16:00

Ковельська міська рада та Волинський національний університет імені Лесі Українки уклали меморандум про співпрацю.

Свої підписи на документі поставили міський голова Ігор Чайка та ректор вишу Анатолій Цьось, – повідомляє Ковельська міськрада.

Ігор Чайка зазначив, що Ковель зацікавлений у партнерстві і можливих варіантів співробітництва з обох сторін є чимало. Вони стосуються економіки та гуманітарної сфери.

Уже маємо певні домовленості. Зокрема, щодо розробки концепції розвитку туризму в Ковелі. Сподіваємось, що завдяки вашим креативним ідеям ми зробимо наше місто туристично привабливим, ви допоможете нам опрацювати нові цікаві маршрути. Розраховуємо і на допомогу у створенні програми з протидії підтопленням. Є ще чимало планів, будемо їх разом реалізовувати

– сказав Ігор Чайка

У свою чергу Анатолій Цьось щиро подякував міській владі за увагу до закладу і висловив переконання, що працівники університету готові поділитись своїми знаннями, досвідом при розробці різноманітних програм.

Також він анонсував, що найближчим часом вони хочуть презентувати у Ковелі повне академічне зібрання творів Лесі Українки в 14 томах, видане з нагоди 150-річного ювілею від дня народження письменниці. Над його підготовкою працювали науковці закладу.

Меморандум, який ми сьогодні підписали – це всього лише перший крок на шляху до спільних справ

– резюмував міський голова

Нагадаємо, 17 березня цього року Ігор Чайка підписав Меморандум про співпрацю з керівниками комунальних підприємств та філій, які надають послуги з газо- та електропостачання.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.