Як у Ковелі минув другий день російської агресії в Україні

25.02.2022 о 23:27 · 4 хв читання
Ігор Чайка

Ковельський міський голова Ігор Чайка коротко поінформую про те, як минув другий день російської агресії в Україні та як місто готується до зустрічі з ворогом.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

Найперше, мер міста дуже дякує кожному, хто в ці дні чергує на блок-постах на в’їзді в Ковель (а таких у нас — три), охороняє об’єкти критичної інфраструктури або вже записався в батальйон тероборони Ковеля.

Сьогодні бачив, скільки людей прийшло в наш військкомат, аби добровольцем піти на фронт. Повірте — це надихає і розвіює будь-які сумніви в нашій спільній перемозі

– зазначає Ігор Чайка

Сьогодні у Ковелі сформували окремий ремонтний підрозділ, який у разі потреби ремонтуватиме нашу військову техніку, що рухається на підтримку прикордонникам. Міський голова дякує працівникам ковельських станцій техобслуговування, які зголосилися виконувати таку роботу.

Ковельські залізничники цілодобово виготовляють протитанкові «їжаки» та передають ЗСУ

По системі оповіщення: міська влада розуміє, що вона недосконала, бо роками її ніхто не оновлював. Сьогодні домовились, що сигнали тривоги тепер будуть звучати і в популярному у ковельчан радіоефірі, на FM- хвилях «Радіо «Аверс».

По лікарні: майже 200 людей прийшло сьогодні в нашу лікарню, щоб здати кров. Це вчетверо більше, ніж медики можуть переробити за добу. Тому кожному донору визначили конкретну дату для забору крові. Мер дякую кожному, хто в такий спосіб намагається допомогти медикам на випадок критичної ситуації та масової госпіталізації поранених.

Лікарня отримала три резервні генератори. Це забезпечить зберігання банку крові, безперебійну роботу відділення переливання крові, кисневого генератора та приймального відділення. У разі перебоїв з продуктами харчування для хворих, наші підприємці зголосилися допомогти вирішити цю проблему. Лікарня має достатні запаси води, пального та відсьогодні може використовувати для своїх потреб дві польові кухні.

Медикам сьогодні допомагали наші волонтери. Влада також займалася поселенням людей, які прибули в місто з районів бойових дій. Для великих груп біженців підготували приміщення в наших навчальних закладах.

День добігає кінця. Нагадую, що з 22-ої години до 7-ої ранку в місті діятиме комендантська година. Тож без крайньої потреби в темну пору не виходьте на вулицю.

Без паніки! Зберігаємо спокій. Віримо в себе! В нашу армію! Віримо в перемогу та в Україну!

– наголошує Ігор Чайка

Війна, яка сьогодні йде в Україні, згуртувала ковельчан. Чимало людей записуються до територіальної оборони, волонтерами, кожен допомагає чим може.

Микола Маркевич навчається у Волинському національному університеті. Сьогодні він з друзями прийшов до міської ради насипати пісок у мішки і формувати з них захисну перешкоду. Про це він нам розповів під час чергового сигналу тривоги, який лунав у місті. І в цей час всі спустились в укриття.

Багато ковельчан допомагали у цей день наводити лад у підвалі нашої лікарні. Для кожного знайшлася робота. Зносили меблі, прибирали. Зокрема, Галина каже, що записалась до тероборони і тепер слідкує за усіма повідомленнями, тому вона тут.

Черги були біля об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Чоловіки прийшли записуватись добровольцями у наше військо. Секретар міської ради Оксана Багнова разом з колегами та усіма охочими організували для них гарячий чай та бутерброди.

Працівники виконкому, депутати міської ради, волонтери уже другий день поспіль плетуть сітки і запрошують долучатися до цієї справи завтра та у неділю.

І це ще далеко не повний перелік того, що роблять наші люди у цей складний для держави час.

Міський голова Ігор Чайка дякує усім небайдужим і запрошує мешканців громади до спільної праці. Разом – до ПЕРЕМОГИ!

Разом МИ — велика сила.

Принагідно нагадуємо, щоб записатися на військову службу за контрактом до 54-го окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А7063, можна на вулиці Драгоманова, 17).

Попередньо зателефонуйте на номер їхньої гарячої лінії: (068) 626 88 22.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X