Військові передали меру Ковеля прапор свого підрозділу

08.05.2023 о 17:17 · 2 хв читання

Сьогодні, 8 травня, міський голова Ігор Чайка та секретар ради Оксана Багнова зустрілись з командиром підрозділу «Вовча зграя» Олександром Філоном та його побратимами Максимом Погонюком, Артуром Бєліком, Тарасом Поліщуком.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Усі вони з першого дня війни у Збройних Силах України. Спочатку були в територіальній обороні, нині воюють у складі третьої окремої штурмової бригади.

Молоді хлопці останні чотири місяці боронять Бахмут. Зараз у них короткий перепочинок. Далі знову на передову.

Наш підрозділ створений ветеранами полку «Азов», з тими ж засадами та ідеологією. Зараз таких підрозділів стає більше по всій Україні. У ньому ми – всі рівні. Ми перш за все – побратими. На мою думку, це основа військових стосунків

– розповідає Олександр

За його словами, 45 відсотків у підрозділі вогневої підтримки штурмової роти – ковельчани. Кажуть, що усі вони для себе прийняли рішення – воювати до Перемоги.

Говорили про військові будні, хвилини перепочинку, про те, чим займались у мирному житті. Військові запевнили, що зараз вони мають хороше забезпечення усім необхідним на фронті.

Як зазначив міський голова, після таких зустрічей, спілкування з бійцями, впевненість у нашій Перемозі зростає у рази.

Нам є ким пишатись. Саме завдяки таким молодим хлопцям, як ви – талановитим, професійним, патріотичним, українська армія і стала найкращою в Європі. Спасибі за ваші відвагу, мужність. Ми вас чекаємо вдома з Перемогою. Бережіть себе

– наголосив Ігор Чайка

Військові передали мерові прапор свого підрозділу із підписами. А з собою тепер вони візьмуть нагадування про своє місто – значок, на якому зображений символ Ковеля – підкова.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X