Ігор Чайка розказав про ідею розфарбувати скульптуру «Три сестри»

24.08.2022 о 16:10 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка в День Незалежності подякував на своїй сторінці у Фейсбуці підлеглим за всі чудові ідеї до свята: алею прапорів на бульварі Лесі Українки; за ідею «вишити» з допомогою червоних, чорних та білих фарб бруківку традиційним українським візерунком на Площі Героїв Майдану.

Бо в часі війни, за словами мера міста, рятують красиві, атмосферні історії. Особливо, якщо вони – стильні, з нашою символікою, здатні надавати нових сенсів звичним речам.

Він подякував всім мисткиням на чолі з директоркою дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Оленою Цьомик, які підібрали фарби, виготовили трафарет під відповідні розміри бруківки, і фарбували вчора й сьогодні, аби й перехожі, за бажанням, могли намалювати кілька квадратиків.

Говорю також і про ідею розфарбувати скульптуру так званих «трьох сестер» в центральному парку.

Навіть якщо цей монумент і обріс шлейфом про так зване єднання з країнами-«сусідками», то ми з допомогою фарб й розвінчали цю історію. Наразі, до реконструкції парку в переддень Незалежності сестри пережили справжню трансформацію завдяки художницям Оксані Цюп’яшук та Світлані Солодун, – вбравшись у однострої з візерунками трьох різних регіонів України.

Дякую! Вийшло дуже естетично й природно, ковельчани в захваті. Ще на крок ближче до перемоги і далі від маркерів колоніальної доби!

– зазначає Ігор Чайка

Фото зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X