У центральному парку Ковеля художниці розмальовують скульптуру «Три сестри»
У міському парку культури та відпочинку імені Лесі Українки розпочали оновлювати скульптуру «Три сестри».
Як зазначили в управлінні культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету, чимало в соціальних мережах було дописів з приводу цієї фігури, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.
Люди висловлювали різні думки. Хтось за те, щоб знести скульптуру, інші вважають, що її потрібно залишити. Ми ж запропонували її стилізувати. І тепер у парку нас зустрічатимуть три українки у національному вбранні
– прокоментували в управлінні своє рішення
Зараз над створенням нових образів для дівчат працюють ковельські художниці Оксана Цюп’яшук та Світлана Солодун. Робота досить копітка і вимагає багато часу. Та все ж найближчими днями планують завершити справу. І ковельчани та гості міста зможуть оцінити перевтілення.
Фото Ковельської міської ради
Це добре. Бо розвалити просто.
Ага, зносити точно не треба.
Бо пиня образиться?
Це як сябровка і кацапська свиноматка раптом стали українками? Яша блекоти об’ївся?
Це якесь знущання під час війни.Я зі Сходу і мені не подобається.
Що саме Вам не подобається?
Це знущання почалося ще десь в 1917 році. І ніяк большевицьке смердоття до сих пір не вивітриться з курячих чиновницьких мізків.. Навіть війна не відкрила очі нашій збільшовиченій владі. Ганьба їй!
Це добре, а нам Ковельчани подобається
Совєцький скульптор ,ще в той час передбачив ,посадив (три сестри ) сра.ою до сра.и
А між задами купу лайна, висиділи, бо довго сидять на горщику спільного користування.
Кацапка гірше свині – сере там, де їсть. А білоруска пердить за столом – це в них національна традиція.
Художниці роблять чудову роботу! Честь і хвала! Респект!
Цей малохудожній витвір так званого соцреалізму є ганебною візиткою нашого міста.
Я плачу податки щоб на них купляли фарбу для підмальовування цієї гидоти. Тьху на вас!
З ТВОЇХ ПОДАТКІВ СТІЛЬКИ ТОЛКУ ЯК ЇЗ ТЕБЕ.
Податків одного працівника хватить на фарбу. А з мене для тебе толку ніякого, бо на відміну від тебе сраку ворогу не вилизую.
пропоную дати назву Україна єдина
Єдина з кацапкою та білорускою?
1 напис під кожною Київ Ковель Херсон
і під кожною напис Київ Ковель Херсон або інше місто
Хай тобі психіатр зробить напис на довідці
Якийсь пустоголовий колаборант під різними ніками все розхвалює горе-пам’ятник “дружбі” України з козлокацапією та білоруссю. Сіпайся, сіпайся, може таки чорти заберуть і влаштують тобі в пеклі “дружбу народів”…
Як не фарбуй кацапку з білорускою, вони українками не стануть…
Коли всіх московських попів істинних ворогів держави депортують на рашку
Краще в буцигарню
Онуфрій молебні полоненим оркам відправляє за здоровя-най він здохне та дарує шоколадки та іконки…
Чомусь в своїй більшості псевдопатріоти святять свої гнилі яблучка та смердючі квіточки в московській прклятій довіку церкві
То коли ворожих московських попів депортують на московію
А коли словами представників мп зацікакавляться не журналісти, а працівники служби безпеки
Дивно, що службу безпеки те фсбшне кодло зовсім не цікавить. Інакше були б ряжені давно під шконками…
Головний ворог України московський піп
Вангую: ніколи вони не стануть сестрами