Художники-аматори розмалювали у Ковелі бомбосховище

13.04.2022 12:00

З ініціативи управління культури, молоді та спорту виконкому Ковельської міської ради і місцевих художниць у Ковелі розфарбували стіни одного з бомбосховищ.

Світлана Солодун та Оксана Цюп’яшук продумали патріотичні малюнки, виготовили трафарети. Волонтерка Анна Лисакова привезла фарби, які надала діаспора українців у Лондоні і благодійна організація «British Ukrainian Aid», – повідомляє Ковельська міська рада.

А за пензлі взялись люди, які дотепер практично не займались творчістю. На мистецьку терапію прийшло чимало родин, які змушені були залишити свої домівки, і тепер мешкають у нашому місті, долучились і ковельчани.

Організатори акції розділили усіх на групи, допомагали обирати фарби, вчили правильно їх наносити.

Пані Світлана розповідає, що особливо з великим задоволенням працювали діти. Та й старші люди неабияк захопились цією красивою справою.

Ми раді можливості малювати в укритті, бо тут наші роботи можуть додати настрою у непростий для усіх нас час. Всі вони виконані з любов’ю та великим теплом. Наші художники-аматори дуже старались

– каже Світлана Солодун

Кожен тепер чим може допомагає Україні. Образотворча спільнота Ковеля взяла на озброєння фарби. На початку війни ми подарували на блокпости написи з національним гаслом «Слава Україні!» – «Героям слава!». Нині створюємо художній простір для того, щоб людям, які приходять сюди під час повітряної тривоги, було спокійніше. 15 квітня навчатимемо усіх охочих писанкарству. Дуже хочеться, щоб прийшли мешканці з інших регіонів України та більше дізнались про наші звичаї, традиції. Будемо дуже раді бачити їх на майстер-класі

– продовжує колега Оксана Цюп’яшук

Управління культури, молоді та спорту продовжує напрацьовувати програму заходів, тому слідкуйте за нашими анонсами і неодмінно знайдете щось і для себе.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *