У Ковелі провели перформанс: подякували народу Великої Британії за підтримку

04.06.2022 о 16:57 · 3 хв читання

Ковельчани досить нестандартно вирішили подякувати народу Великої Британії за їх колосальну підтримку під час війни. І на знак солідарності відтворили традиційне англійське чаювання з нагоди 70-ї річниці правління королеви Єлизавети ІІ.

Як розповідає організаторка цього перформансу, завідувачка сектору туризму управління культури, молоді, спорту та туризму виконкому Ірина Зінчук, подія відбулась за ініціативи волинянки –діаспорянки Любові Фодор та діаспори українців у Великій Британії, ГО «Зігрій Душу», ГО «Єврофюче», – повідомляє Ковельська міська рада.

На дійство запросили людей, які нещодавно приїхали у наше місто, щоб вони теж поринули у давню англійську традицію чаювання «Файв-о-клок» (п’ять годин).

Аби поринути в атмосферу іншої країни, подбали про справжній англійський чай, подумали й про дрес-код. Зрозуміло, що його невід’ємною частиною став капелюх. До речі, їх для дітвори виготовили на одному з майстер-класів.

Тож незабаром з Ковеля до Лондона відправлять листи, які усі бажаючі писали королеві. Зокрема, в одному з них йшлося:

Ми хочемо подякувати Вам та Вашій країні за надзвичайну підтримку для України саме зараз. Ми молимося за Ваше здоров’я і бажаємо Вам щастя. Найкращі зичення з нагоди 70-ліття Вашої коронації. З любов’ю – з України

Колектив художньої школи під керівництвом директорки Олени Цьомик готують малюнок. Пані Олена каже, що з великим задоволенням відгукнулась на пропозицію. Ідея виникла одразу – англійка та українка за чаюванням. Пізніше з’явився Біг-Бен і, зважаючи на «Файв-о-клок», годинник показує п’яту.

У затишному куточку Ковеля працювала оригінальна фотозона. Її «оживили» театр «10 ряд 10 місце» разом з танцювальним колективом «Дзвіночок». Можна багато було довідатись за чаєм про культуру іншого народу, послухати чудову музику у виконанні викладачів школи мистецтв та директорки закладу Тетяни Артемук.

А ще – це була гарна нагода відволіктись від тривожних новин і згадати, як багато країн підтримують Україну. Спасибі їм за це.

Хтозна, можливо англійське чаювання на початку червня стане традиційним у Ковелі. Головне – Перемога.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
 1. Ми – суперНАЦІЯ- українці. А королева Великої Британії Елізабет ІІ є неймовірною людиною з добрим серцем та глибокою мудрістю. Вона не закінчувала університетів, не мала широкого пізнання про устрій світу. Але вона ЗАВЖДИ ТВЕРДО ВІРИЛА У КРАЩЕ.
  Під час війни, будучи молодими дівчатами з сестрою, ще не знаючи що доля приготувала їй, вона сказала
  “When peace comes, remember it will be for us, the children of today, to make the world of tomorrow a better and happier place. My sister is by my side and we are both going to say goodnight to you. Come on, Margaret. Goodnight, children. Goodnight, and good luck to you all.”
  🇺🇦” Коли настане мир, пам’ятайте, що ми, діти сьогоденняі, саме ми будемо робити завтрашній світ кращим і щасливішим. Моя сестра поруч зі мною, і ми обидві хочемо побажати кожному на добраніч.
  Давай, Маргарет, скажемо на добраніч дітям .
  На добру ніч та удачу всім».

  От такі прості слова з ТВЕРДОЮ ВІРОЮ У ДОБРЕ МАЙБУТНЄ.
  Тож варто свяикувати, шо воно збулося.

  💪🇺🇦І БУЛА, Є І БУДЕ УКРАЇНА 💙💛

  Спасибі Ані Лисаковій, що підхопила цю ідею, а вам, ковельчани це вашу креативеість і цей позитив, ЗА ВІРУ ✌️🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X