Депутати проголосували за закриття двох малокомплектних шкіл

10.08.2021 о 16:30 · 2 хв читання
Фото: Андрій Харлампович

На території Ковельського району у Ратнівській громаді ліквідують ЗОШ І-ІІ ступеня у селі Краска та ЗОШ І ступеня у селі Доманове.

Таке рішення сьогодні, 10 серпня, прийняли на сесії Ратнівської селищної ради, — розповів телефоном Суспільному голова Ратнівської селищної ради Віталій Бірук.

За закриття закладів освіти проголосували 18 депутатів із 23.

Таке рішення прийняли, зважаючи на демографічну ситуацію на території Ратнівської територіальної громади та у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у цих школах

— каже Віталій Бірук

Зі слів селищного голови, у 2020-2021 навчальному році у ЗОШ І-ІІ ступеня села Краска освіту здобувало 30 учнів, а на наступний навчальний рік буде 26: в першому класі – 0, другому класі – 3, третьому класі – 2, четвертому класі – 0, п’ятому класі – 4, шостому класі – 7, сьомому класі – 5, восьмому класі – 5, дев’ятому – 0 учнів.

Дітей із села Краска хочуть перевести у школу І-ІІІ ступенів села Здомишель Ратнівської громади. До неї добиратися — 11 кілометрів.

Пустять шкільний автобус із Ратного до Краски та Здомишля. Батьки розглядають й інший варіанти – перевести дітей на навчання до школи у селі Дубечне, сусідньої Дубечненської громади. Сюди діставатися – 7 кілометрів. Поки батьки визначаються до якої зі шкіл переводитимуть дітей

— говорить Віталій Бірук

У ЗОШ І ступеня села Доманове навчався 21 учень, а на наступний навчальний рік буде 17: в першому класі – 2, другому класі – 3, третьому класі – 5, четвертому класі – 7.

За словами Ратнівського селищного голови, по школі у селі Доманове питань менше. Дітей із цієї початкової школи переведуть до сусідньої у селі Млинове. Сюди діставатися три з половиною кілометри, їздить шкільний автобус.

Педагогів будуть переводити до шкіл територіальної громади. У селі Краска — 12 вчителів, а в Доманове – 5.

Поки це питання вирішують

— розповів Ратнівський селищний голова
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. а за тоталітарного режиму ці школи відкривали. учнів вистачало. вимирає нація, вимирає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X