У Ковельському районі планують закрити дві сільські школи

24.07.2021 о 10:13 · 2 хв читання
Школа у с. Краска / Фото: https://rayon.in.ua

У Ковельському районі на території Ратнівської територіальної громади у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у закладах освіти сіл Краска та Доманове планують закрити школи.

Про це інформують на сайті Ратнівської селищної ради, – пише «Вісник+К».

У 2020-2021 навчальному році у ЗОШ І-ІІ ступеня села Краска освіту здобували 30 учнів, а на наступний навчальний рік буде 26. У першому класі – 0, другому класі – 3, третьому класі – 2, четвертому класі – 0, п’ятому класі – 4, шостому класі – 7, сьомому класі – 5, восьмому класі – 5, дев’ятому – 0 учнів. Освітній процес у закладі забезпечує 18 педагогічних працівників, з них 1 пенсіонер, 5 – декретна відпустка, а також 6 осіб обслуговуючого персоналу (в тому числі 2 – декретна відпустка).

У ЗОШ І ступеня села Доманове навчався 21 учень, а на наступний навчальний рік буде 17. В першому класі – 2, другому класі – 3, третьому класі – 5, четвертому класі – 7. Освітній процес у закладі забезпечує 4 педагогічні працівники та 1 особа обслуговуючого персоналу.

Враховуючи наповненість класів, вирішили подати проєкти рішень щодо припинення роботи цих шкіл на розгляд чергової сесії Ратнівської селищної ради.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. ось результат 30 річного бандеро-фашиського правління державою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X