Районне керівництво просять, щоб у селі не закрили школу

07.04.2021 о 10:03 · 2 хв читання

До голови Ковельської районної ради В’ячеслава Шворака звернулися жителі села Секунь з колективним зверненням щодо збереження Секунської гімназії та ДНЗ «Калинонька». Адже закриття школи – це в будь-якому випадку болісне питання і для батьків, і для дітей.

Про це інформує Ковельська районна рада.

Як повідомили мешканці села, у якому проживає 512 осіб, на цей час у селі є 60 дітей шкільного віку і 41 дитина дошкільного віку. На перспективу в 2021/22 навчальний рік у перший клас має йти 6 дітей, у подальші навчальні роки 2022/23, 2023/24 та 2024/25 – по 7 дітей щороку.

З метою вивчення цієї проблеми, голова райради В’ячеслав Шворак та його заступник Андрій Броїло виїхали у Секунь і поспілкувались з жителями, батьками дітей, педагогічним колективом та безпосередньо з’ясували суть питання.

Посадовці, користуючись нагодою, оглянули приміщення дитячого садочка та приміщення шкільних корпусів. В підсумку зустрічі голова районної ради запевнив, що райрада спробує об’єднати інтереси керівництва Дубівської сільської ради та заявників, аби дійти спільної згоди

– повідомляє районна рада

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X