Сільський голова розповів про багатомільйонні будівельні проєкти

21.10.2021 15:27
Андрій Броїло, Роман Троцюк та Іван Тусь

Дубівський сільський голова Роман Троцюк написав на своїй сторінці у Фейсбуці про будівельні проєкти в освітній галузі, які реалізуються на території громаді.

За його словами, в Буцинському ліцеї розпочато роботи по заміні даху в одному з приміщень. На цей рік на реалізацію даного проєкту виділено 500 000 гривень. Завершення робіт планується в 2022 році. Замовником будівництва є Буцинська гімназія. Будівництвом керує директор школи.

В НВК села Вербка тривають роботи з реконструкції приміщення корпусу, де навчаються початкові класи та дошкільна ланка. Хоча керівництво будівельними роботами сільська влада передала управлінню капітального будівництва Волинської обласної адміністрації, перед керівниками школи стоїть завдання організувати навчально-виховний процес в умовах будівництва, слідкувати за якістю виконання робіт. Проєкт перехідний та потребує для завершення ще близько 14 000 000 гривень в наступному році.

Як стверджує Роман Троцюк, найбільший виклик отримала директор опорного навчального закладу села Дубове. Незабаром в установі стартує відразу два проєкти. Так розпочинається реконструкція приміщення старої амбулаторії, яку передали школі. Вартість робіт сягає 3 500 000 гривень. Цього року буде відремонтована частина приміщення першого поверху, в якому буде працювати інклюзивно-ресурсний центр. В цьому році на даному об’єкті буде освоєно 500 000 гривень. Реалізація проекту планується впродовж трьох років.

Найбільш складним об’єктом, на думку Романа Троцюка, є добудова другого поверху Дубівської школи. Тендер проведено, влада чекає на підписання договору з підрядником та технічним наглядом. Вартість робіт, згідно тендерної пропозиції, становить більше 17 000 000 гривень. Складність об’єкту полягає в тому, що корпус школи діючий.

В цьому році необхідно розібрати дах збудувати стіни другого поверху та побудувати нову покрівлю. Часу до закінчення 2021 року лишається небагато. 4 500 000 гривень, які необхідно освоїти на об’єкті, не перехідні.

Ми стоїмо перед вибором: будувати в екстремальних умовах, або втратити дану суму. Керівництво будівельними роботами в Дубівській школі лягає на директора школи

– вказує Роман Троцюк

Кошти у сумі 5 500 000 гривень, які будуть освоєні в школах сіл Буциня та Дубового, є залишками освітньої субвенції 2020 році. Створення в громаді оптимальної мережі освітніх закладів дало можливість отримати до бюджету громади 6 500 000 гривень залишків освітньої субвенції в 2021 році та можливість значно покращити матеріальну базу закладів освіти.

Роман Троцюк опублікував світлини будівель, в яких будуть проводитися будівельні роботи.

На фото: заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, Роман Троцюк та радник голови райради Іван Тусь

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.