Дубівська громада: максимум уваги вивченню англійської

06.04.2021 о 12:16 · 2 хв читання

У Дубівській громаді, що на Ковельщині, велику увагу приділяють освітній галузі, зокрема і вивченню іноземних мов. Сьогодні обов’язковим предметом на зовнішнє незалежне оцінювання є історія України або англійська мова (на вибір учнів). Для вступу на магістратуру теж необхідно обов’язково пройти зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. Тож у громаді, яка є членом Асоціації міст України у Волинській області, яку очолює Роман Троцюк, також, працюють над підняттям рівня знань із англійської мови.

Про це «Ковель media» повідомив Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Велике значення у вивченні мови відіграє не лише методика вивчення, а й матеріальна база закладів освіти. В 2020 році за кошти залишків освітньої субвенції в Дубівській громаді придбали два лінгафонних кабінети для двох найбільших шкіл громади. Школи сіл Вербка (навчається 498 учнів та 80 дошкільнят) та Дубове (навчається 370 учнів без філії в селі Бахів) отримали сучасне обладнання, яке дозволить полегшити роботу вчителів англійської мови, а учням цих шкіл за допомогою обладнання, програмного комплексу та, звісно, педагогів підняти рівень знань із цього предмету.

Для шкіл це обладнання відкриває нові можливості до залучення додаткових коштів до бюджету закладів освіти. Адже обладнанні кабінети можливо використовувати для проведення й платних курсів із англійської мови (якщо є охчі вивчити мову глибше шкільної програми) при цьому школи можуть отримати кошти від оренди обладнаних кабінетів, що сьогодні стає все актуальнішим.

До речі, у Дубівській громаді, з початку 2021 року школи отримали фінансову незалежність. Сьогодні керівник установи повинен раціонально використовувати ресурси установи та працювати над залученням додаткових коштів, які зможе використовувати для покращення матеріальної бази чи преміювання кращих працівників установи. Наразі працюємо над побудовою електромережі в лінгафонних класах. Незабаром кабінети запрацюють за своїм призначенням

– пише пан Троцюк на своїй сторінці у Фейсбуку

На світлинах бачите лінгафонний кабінет встановлений у школі села Вербка.

Фото: Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X