Біля Ковеля хочуть створити старостинський округ

08.06.2020 о 16:50 · 2 хв читання

У межах Дубівської сільської ради думають утворити додатковий округ.

Цю ідею озвучив у Фейсбуці голова Дубівської громади Роман Троцюк.

На його думку, додатковий старостинський округ варто створити в селі Вербка.

Пропоную в с. Вербка створити старостинський округ, який охоплює села Вербка та Бахів. Дана ініціатива дасть можливість наблизити ряд послуг до жителів громади цих сіл та мінімізувати витрати на логістику, оскільки з даного напрямку до центральної садиби с. Дубове необхідно добиратися двома маршрутками

– пише він

Голова громади просить бажаючих у коментарях відобразити своє ставлення до даної ініціативи.

За словами Романа Троцюка, на даний час Дубівська ОТГ приймає участь у проекті «Соціальна послуга», за кошти якого буде придбано меблі та комп’ютерне обладнання для організації надання соціальних послуг на віддалених робочих місцях.

Керівництвом громади прийняте рішення розмістити робоче місце у вільній кімнаті приміщення ФАПу села Вербка. Після облаштування робочого місця фахівець щотижня буде працювати і приймати жителів сіл Вербка та Бахів у цьому приміщенні. В подальшому всі старости Дубівської ОТГ будуть наділені правами та обов’язками з надання можливих послуг в на місцях.

До речі, для жителів с. Вербка Дубівської ОТГ буде організовано виїзний прийом спеціаліста в середу 10 червня в приміщенні сільського клубу з 10 до 13 години. Користувачам субсидій необхідно мати при собі будинкову книгу. Під час відвідування спеціаліста необхідно виконувати карантинні вимоги.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X