У Дубівській громаді встановили камери відеонагляду

19.09.2020 о 17:58 · 2 хв читання

На території Дубівської громади встановили чимало камер відеоспостереження.

Про це повідомляє голова Дубівської громади Роман Троцюк у Фейсбуці.

Одним з найважливіших напрямків розвитку Дубівської ОТГ на найближчі роки має стати побудова безпечної громади. Дане завдання охоплює великий спектр напрямків роботи: це якісна первинна медицина, екологія (що включає в себе поводження з твердими побутовими відходами, центральне водовідведення (каналізування)), створення зеленої громади (збереження та примноження лісового фонду та створення скверів та парків), пожежна безпека, якісна та доступна питна вода (центральне водопостачання якісної води), безпека на дорогах, встановлення відеонагляду

– пише Роман Троцюк

Підготовка до впровадження відеонагляду у громаді тривала впродовж 2017–2020 років. Для створення ефективної системи необхідно було провести роботу щодо забезпечення населених пунктів громади якісним широкосмуговим симетричним каналом Інтернет. Це можливо при запровадженні оптоволоконної системи передачі середовища Інтернету.

Така система була побудована в громаді: 2016 року – в селі Дубове, 2017 року – у Бахові, 2019 року – в Облапах та Буцині, 2020 року – у селах Секунь і Городище. Незабаром розпочнуться роботи в селі Гредьки.

Наступним кроком стало поступове встановлення камер відеоспостереження в громаді. В даному напрямку об’єдналися зусилля як приватного бізнесу, так і Дубівської сільської ради. Остання у 2019 році розробила та частково реалізувала проект з капітального ремонту приміщення дубівської школи.

Цей проект передбачав встановлення 21 камери спостереження у приміщенні та на території шкільного подвір’я. Остаточно проект вдалося реалізувати у 2020 році.

Інформація з камер записується, а також є можливість перегляду інформації з камер відеоспостереження в реальному часі. Цей захід дає можливість забезпечити безпеку працівників школи та їх вихованців, попередити вандалізм щодо шкільного майна та прилеглих територій (дитячого садочка, будинку культури). В установі встановлено 21 камеру відео спостереження.

Роман Троцюк подякував підприємцям з села Бахів за активну участь. За їхньої ініціативи та фінансування у селі було встановлено 16 камер відеоспостереження. Вони розподілені таким чином, що покривають промислову територію села та під’їзди до населеного пункту.

Як зазначає очільник громади, процес створення системи відеонагляду в громаді триватиме і в наступні роки.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X