У Ковельському районі влада оптимізує 9 шкіл

31.08.2021 о 17:31 · 2 хв читання

Сьогодні, 31 серпня, під головуванням голови Ковельської районної державної адміністрації Ольги Черен відбулась чергова оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб району, за участю голови районної ради В’ячеслава Шворака.

Як повідомляє РДА, про організацію освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році у закладах освіти територіальних громад Ковельського району проінформувала начальниця управління гуманітарного розвитку райдержадміністрації Ірина Ревейчук.

За її словами, цьогоріч у День знань на Ковельщині вперше за парти сяде 3 513 першокласників. А вся початкова ланка буде охоплена Новою українською школою, яка повністю забезпечена підручниками.

Управлінням гуманітарного розвитку райдержадміністрації детально проаналізовано роботу 9 закладів загальної середньої освіти району з малою чисельністю здобувачів освіти. У зв’язку з виявленими порушеннями та недоліками у даних школах головами територіальних громад проведена відповідна робота з оптимізації закладів загальної середньої освіти Ковельського району. Адже створення ефективної освітньої мережі є важливою не лише з метою економії бюджетних коштів, а й для забезпечення надання якісних освітніх послуг школярам.

Ірина Ревейчук також наголосила на тому, що в районі активно проводиться робота з керівниками гуманітарних управлінь громад та директорами закладів освіти щодо вакцинації працівників шкіл, що дасть змогу продовжити очне навчання при введенні карантину в районі, якщо в школах буде 80% провакцинованого персоналу.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. А яке вони мають відношення до шкіл? Це власність громад, і тільки вони вирішують закривати чи ні! А ці ради це проїдання бюджетних коштів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X