У Ковельському районі мають закрити ще одну сільську школу

19.10.2021 15:27

У Ковельському районі 26 жовтня відбудеться сесія Шацької селищної ради, на якій депутати розглянуть рішення щодо оптимізації шкіл.

Про це повідомляє Район.Шацьк з посиланням на проєкт рішення селищної ради.

Так, на розгляд депутатів пропонують провести оптимізацію навчальних закладів у селах Голядин та Прип’ять.

У зв’язку зі зменшенням учнів пропонують призупинити діяльність філії І ступеня села Голядин опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей». 

Керівництво освітнього закладу повинне вжити заходів щодо вивільнення працівників та забезпечити збереження приміщення та майна філії.

В рішенні вказують, що у разі збільшенні кількості учнів до необхідної, звернутись до селищної ради щодо відновлення роботи школи в Голядині.

Окрім цього, з 1 липня наступного року понизять ступінь закладу загальної середньої освіти І-III ступенів с. Прип’ять.

Також навчальний заклад перейменують та називатимуть: гімназія села Прип’ять.

Керівництво та педагогічний персонал попередять про істотні зміни умови праці, скорочення штату у зв’язку із пониженням ступеня закладу освіти. 

Відділ освіти, молоді та спорту Шацької селищної ради повинен забезпечити підвіз учнів 10 та 11 класів до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Роблять це з метою економії та раціонального використання бюджетних коштів.

Поділитися:

Коментарі

  1. вдумайтесь у фразу – Роблять це з метою економії та раціонального використання бюджетних коштів. Тобто державі начхати на те що діти залишаться ненавченими. головне гроші зекономити, а потім ті зекономлені гроші розікрасти. Сумно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *