Навчаються 57 дітей: у селі на Ковельщині знову хочуть закрити школу

11.04.2024 о 12:34 · 1 хв читання

У селі Рокитниця Колодяжненської громади Ковельського району хочуть закрити школу. Зараз у закладі освіти навчаються 57 дітей. Це допустима кількість для функціонування навчального закладу.

Батьки школярів виступають категорично проти закриття школи, – інформує ТРК «Аверс».

Як розповіли місцеві мешканці, в селі Рокитниця є церква, медичний пункт, магазин та школа.

І ми їздили в Ковель, щоб відстояти той медичний пункт, щоб людині на місці могли надати хоч якусь медичну допомогу. Відстоювали й відстояли. Тепер же за школу взялися

– зазначили селяни

Нагадаємо, влітку 2022 року ми повідомляли, що у школі села Рокитниця Ковельського району в дев’яти класах навчалися понад 60 учнів. Завдяки батькам і вчителям, які неодноразово зверталися до Колодяжненської сільради, цей заклад освіти тоді не закрили.

Школу хочуть закрити через брак фінансів, відсутність укриття та невелику кількість учнів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. То ж нащо дітям школа? Закриємо школу приміщення продамо відкриємо генделик будем продавати алкашку (збільшимо надходження до бюджету, бо вже накрались щой вкрасти не має що). Ну нащо дітям ота освіта, нехай краще горілячча хлепчуть.

  2. Поскорочуйте держ.алміністраціі в районі і по громадах! Нафіга там насаджали стільки «робітників»? Щоб бюджет красти. В тій колодяжненській громаді хай переглянуть соц.працівників, якого вони віку? В Дрозднівській громаді соц.працівниця Артишук, 69 років, уже її потрібно доглядати. Що в селі немає молодшого працівника?

  3. Віддайте землі Кашику або Смітюху, забирайте дітей і валіть до Європи, ніхто з людей місцевій владі не потрібен. В Любитові в укриття гроші закопали (більш вкрали мабуть), в результаті в ньому рибу можна розводити, води в коліна. Дерева, обабіч доріг, що росли десятиріччями, в один момент стали заважати, причому всі відразу, треба зрізати. Те що путнє їде Кашику на пилораму, гілки везуть в школи на дрова. Таке враження ніби останній рік живем і скоро кінець світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X