У Колодяжненській громаді хочуть закрити відразу дві гімназії

17.08.2022 о 10:19 · 1 хв читання
Гімназія у селі Черемошне

Призупинити діяльність навчальних закладів загальної середньої освіти хочуть у селах Рокитниця та Черемошне.

Про це повідомляє Колодяжненська громада, на сайті якої опублікували й відповідні проєкти рішень. Автором їх є начальниця управління гуманітарної сфери сільської ради Лілія Осіпчук.

Діяльність Рокитницької та Черемошненської гімназій планують призупинити з 31 серпня 2022 року. До цього дня повинні провести інвентаризацію майна навчальних закладів, забезпечити збереження приміщення та майна, ужити заходів щодо вивільнення працівників у зв’язку зі зміною в організації виробництва і праці через припинення освітнього процесу в закладах освіти, спричиненого відсутністю належного контингенту учнів, згідно зі ст. 40 КЗпП України.

Учнів із села Черемошне з 1 вересня будуть підвозити автобусом до ліцею с. Кричевичі, а з Рокитниці – до гімназії с. Білашів.

У разі збільшення кількості учнів у Рокитниці та Черемошному, відповідно до вимог чинного законодавства України, діяльність закладів загальної середньої освіти можуть відновити.

Сесія Колодяжненської сільської ради, на якій депутати розглянуть вищевказані проєкти рішень, відбудеться у четвер, 18 серпня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X