Батьківський бунт: у Стеблях призупинили роботу місцевої школи

04.08.2021 о 12:53 · 2 хв читання
Фото: 12 канал

У Стеблях, що на Ковельщині, призупинили роботу місцевої школи. Батьки – категорично проти. Попри те, що навчається в закладі лише 13 учнів, – люди готові взяти на себе усі витрати. Місцеву ж владу просять забезпечити зарплатнею лише працівників, яких там аж троє.

Місцеві жителі розповідають: владці обіцяли відтермінувати закриття школи. Тепер навіть не попередили про своє рішення. Батьки ж до цього часу вкладали у школу усі сили й гроші, самотужки зробили все для комфортного навчання дітей. Єдиний нюанс – немає харчування, втім і тут альтернативу знайшли. Для перекусів облаштували приміщення, де діти їдять те, що приносять із дому, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

Батьки готові й надалі підтримувати роботу школи – просять лише дати зарплати працівникам, яких тут аж троє: дві вчительки і техпрацівниця.

Фото: 12 канал

Обурення викликало й те, що як альтернативу для дітей обрали школу у Скулині. У цей заклад своїх діток віддавати батьки категорично проти. І про це, мовляв, не раз говорили очільнику громади. Запевняють, що діти хочуть іти в Уховецьк.

Сумніваються люди й у тому, що їхнім дітям організують нормальний доїзд до Скулина. Бо наразі єдиний варіант – рейсовий автобус. Тому, кажуть, або Уховецьк і нехай роблять дорогу, або не закривають школу. Очільник громади розповідає: ідею з Уховецьком подавав на розгляд депутатам, втім рішення не підтримали. Відповідно єдиний можливий варіант: Скулин. Організацію доїзду дітей, запевняє Віталій Кашик, бере на себе. Шкільний автобус є.

Ця школа по закону не має права на існування. Ми не можемо її фінансувати з першого вересня. Я обов’язково з громадою, особливо з активними людьми, які переживають за село, зустрінуся і все поясню й розкажу

– обіцяє Віталій Кашик
Фото: 12 канал

Жителів Стеблів слова не гріють, вони прагнуть діалогу при зустрічі. А якщо очільник громади не знайде з ними компромісу – обіцяють скаржитися до суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. це результат бандеро-фашистського 30 річного правліня ддержаво. Далі буде ще краще

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X