Дев’ятикласник обкрадав будинки та магазини, бо почувався непотрібним

27.02.2023 11:01
Фото ілюстративне

У Ковельському районі учень дев’ятого класу здійснював крадіжки в будинках та магазинах, оскільки від нього відмовилася матір та не дозволяла бачитися з братом.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду, – повідомляють «Волинські новини».

Учень дев’ятого класу Головненської спеціалізованої школи «Центр освіти» у серпні минулого року проникав у житлові будинки та кафе, звідки виносив різноманітні речі. З матеріалів справи відомо про п’ять крадіжок. Під час одного з епізодів неповнолітнього крадія виявили правоохоронці.

У суді свої дії він пояснив тим, що у певний час матір перестала його розуміти і відмовилась від нього. Згодом її позбавили материнських прав, тому він проживав разом з батьком. Із усіх братів і сестер хлопець найбільше любить меншого брата. Влітку після початку війни просив матір дозволити пожити у її сім’ї, однак вона заперечила і заборонила спілкуватися з меншим братом.

Почуваючись непотрібним, він вирішив зробити щось таке, що нашкодить всім тим, хто про нього не турбується. Дрібні крадіжки здались йому найкращим способом, однак він не знав про суворість можливого покарання. Хлопець просив суд призначити найменш суворе покарання, не пов’язане з реальним позбавленням волі.

Врахувавши усі обставини справи, реальний термін на п’ять років позбавлення волі для неповнолітнього суд замінив двома роками умовно.

Поділитися:

Коментарі

  1. Людина ніколи не йде красти просто так. Завжди є причина. Безвихідь. Вина батьків.

  2. Навіщо так хлопця обзивати. Він стільки не вкрав, як посадовці міські при владі. Їх чомусь так жорстко ніхто не обзиває. І ще й вітаються з ними.

  3. Позор суспільству! Менти зробили таке фото: два мужлана тримає несчасну дитину. А ви задумайтесь, як цій дитині вижити? Іншого шляху немає… Та підіть хоч одного посадоця-мордоворота піймайте і руки повикручуйте! Їх там знаємо скільки! Але ж ні! Де там!?

    Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *