У Ковелі учня 9-го класу взяли під варту з правом застави в сумі 49 620 гривень

21.01.2023 17:14
Фото ілюстративне

Учень 9-го класу Головненської спеціалізованої школи «Центр освіти» обвинувачується у вчиненні тяжких злочинів, схильний до бродяжницького способу життя та шкідливих звичок, має складні та конфлікті стосунки із батьками, вчиняв кримінальні правопорушення щодо своїх рідних, недостатньо спроможний керувати емоційним станом.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 16 січня 2023 року.

Хлопець, якому виповнилось 15 років, обвинувачується у вчиненні п’яти епізодів тяжкого злочину проти власності.

В судовому засіданні прокурором заявлено було клопотання про продовження йому строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке мотивовано неможливістю завершити судовий розгляд у визначені строки.

Неповнолітній, його законний представник та захисник проти задоволення клопотання не заперечили.

Суд ухвалив продовжити строк тримання хлопця під вартою на 60 днів – до 16 березня 2023 року включно, з правом застави в розмірі 49 620 гривень.

Поділитися:

Коментарі

  1. Вони навіть з пацана 49штук здерли під заставу можуть випустити.Ото рекет державний працює головне їм штраф.

  2. Сдді, як були хапугами так і залишаються, більшість з них. А не пробували, замість того, щоб калічити життя дитини, змусити прочитати книжку?! Виходить, що у вас головне гроші, а на дитячу Долю наплювати. Цікаво, як би ви судили дітей, батьки яких необмежені владою? Це що не закон, а дишло? Кому війна, хто віддає останнє, а кому – «Мать родна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *