До Ковеля прибув черговий евакуаційний потяг з громадянами, які вимушено залишили свої домівки

11.05.2024 о 18:14 · 2 хв читання

Ковельські рятувальники та представники Червоного Хреста взяли участь у зустрічі громадян, які прибули евакуаційним потягом з Донеччини.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Сьогодні, 11 травня, до Ковеля прибув черговий евакуаційний потяг з Донецької області з громадянами, які вимушено залишили свої домівки.

Співробітники ДСНС допомогли громадянам вийти з потягу, перенести речі до автобусів, медики-рятувальники надали необхідну медичну допомогу, а психологи спілкувались з дітьми та дорослими та надали моральну підтримку тим, хто її потребував.

Як інформує Донецька обласна військова адміністрація, 10 травня 48 жителів Донеччини евакуювались до Волинської області. Серед них 16 дітей та особи з інвалідністю. Цього разу поїхати у більш безпечний регіон вирішили жителі Костянтинівської, Гродівської, Добропільської, Іллінівської, Краматорської, Курахівської, Миколаївської, Мирноградської, Очеретинської, Покровської та Селидівської громад. 

Фото Головного управління ДСНС України у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. В 14-му році кликали путю! Прикликали? Допоміг? Везете їх сюди, а завтра і тут почнуть звати свого «визволителя».

    1. Це точно. Мій чоловік і його побратими віддали своє життя за цих ждунів,тіла не можливо забрати,а Ви їх сюди звозите!!! Ужас😡😡😡

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X