Допомога в підготовці до ДПА

21.05.2024 о 10:43 · 3 хв читання

Ці курси можуть зацікавити тих, хто зараз активно шукає якісну підготовку до ДПА. Але навіть просто скориставшись нашими порадами, ваша дитина точно зможе самостійно (та успішно) скласти ДПА!

ДПА є одним із видів оцінювання знань, здобутих під час навчання в школі, що потребує ретельної підготовки й відповідального підходу. На щастя, сучасним дітям доступно багато інструментів і джерел для навчання. Нижче розберемо, якою має бути найефективніша ДПА підготовка онлайн.

Переваги підготовки до ДПА

Останні кілька років українські школярі не складають ДПА. Проте незабаром цей іспит планують повернути (наприклад, учні та учениці 4 класів уже у 2024 році будуть складати пробний варіант нового формату цієї атестації). Але навіть без потреби складати цей іспит підготовка до нього може бути дуже важливою та корисною практикою для навчання й розвитку школяра:

 • Поліпшення рівня знань і підвищення успішності в школі. Оскільки ДПА – це тестування шкільних знань, підготовка до цієї атестації – найкращий спосіб системно та якісно пройти шкільну програму з деяких предметів.
 • Підготовка до ЗНО / НМТ. Вступні іспити до університету побудовані на основі актуальної програми ЗНО (яка, своєю чергою, базується на тому, що школярі проходять під час навчання). Тому підготовка до ДПА може дати досить якісне знання предмета для складання ЗНО / НМТ.
 • Мотивація до подальшого навчання. Правильна підготовка й постійний прогрес учня підвищать його впевненість у собі та стануть стимулом для подальшого навчання й розвитку.

Крім вищезгаданих переваг підготовки до такого іспиту, як ДПА, варто додати, що для людини дуже важливо вміти правильно вчитися. І набуття навички якісної підготовки – це ще одна ключова перевага.

Поради щодо підготовки до ДПА

Для правильної підготовки до ДПА необхідно дотримуватися кількох важливих правил. Вони стосуються взагалі будь-якого тесту:

 • Переглянути програму. Потрібно розуміти, які саме теми зустрічатимуться на іспиті.
 • Підшукати навчальні матеріали. Один із базисів підготовки до іспиту – це вміння знаходити актуальні, коректні та грамотно складені джерела інформації. Далеко не всі підручники, які ви знайдете в книжковому чи інтернет-магазині, виявляться відповідними та якісними.
 • Скласти навчальний план і дотримуватися його. Неможливо якісно опанувати матеріал, якщо займатися лише тоді, коли заманеться. Ключ до запам’ятовування інформації – це послідовне вивчення та регулярне повторення. Цього не досягти без графіка навчання.
 • Практикуватися на завданнях. Коли учень чи учениця готуються до якогось тесту, чи екзамену, важливо розуміти, яке завдання там може зустрітися, та тренуватися на подібних. Це допоможе психологічно налаштуватися на іспит і краще запам’ятати матеріал.
 • Починати заздалегідь. Багато хто дуже відтягує підготовку й не встигає все вивчити або повторити.
 • Не забувати відпочивати. У всьому має бути баланс. Відпочинок, спілкування з друзями, прогулянки – все це дає дитині фізичний та емоційний ресурс. Що більше цього ресурсу, то більше сил буде на підготовку.

Допомога курсів у підготовці до ДПА

Далеко не всіх пунктів порад із підготовки можна без проблем дотримуватися самостійно. Тому багато дітей йдуть на спеціальні курси підготовки до ДПА. Одні з таких курсів організовує дистанційна школа Optima. У них є ціла низка важливих особливостей:

 • конкурсний відбір викладачів у кілька етапів;
 • підготовка з усіх необхідних предметів;
 • зручний гнучкий графік, є можливість вибрати час занять онлайн;
 • навчання на курсі відбувається в мінігрупах – це дозволяє гарантувати індивідуальний підхід до кожного учня;
 • якісні матеріали та прогресивні методики навчання.

Ці курси можуть зацікавити тих, хто зараз активно шукає якісну підготовку до ДПА. Але навіть просто скориставшись нашими порадами, ваша дитина точно зможе самостійно (та успішно) скласти ДПА!

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
 1. Навіщо робити такі іспити? Виходить, щоб скласти екзамен на пройдену
  Шкільну програму – треба ще пройти курси підготовки? Повний трандець! Хто придумує цей дебілізм? Може досить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X