Що мають знати ковельські випускники про ДПА та ЗНО

24.06.2020 о 12:10 · 2 хв читання

Про ДПА та ЗНО ковельських випускників інформує управління освіти виконкому Ковельської міської ради.

Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволять у цьому навчальному році звільнити випускників шкіл, а також учнів, слухачів, студентів закладів професійно-технічної, вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації. Вони зможуть отримати документи про повну загальну середню освіту без державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Разом з тим, випускники, які за результатами ЗНО захочуть зарахувати оцінку іспиту як ДПА, матимуть можливість це зробити.

Згідно листа-роз’яснення, надісланого керівникам закладів освіти і оприлюдненого на сайті Міністерства освіти і науки 22 червня 2020 року, претенденти на «золоту» або «срібну медаль», мають право отримати їх без участі в ДПА.

Випускникам, які не бажають проходити ДПА, будуть видані свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом «звільнений(а)» у відповідній графі бланку додатку.

Слід наголосити, що одинадцятикласники, які вступатимуть цьогоріч до закладів вищої освіти, мають обов’язково пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання для отримання відповідних балів для вступу до вишів.

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання у період з 25 червня до 17 липня. Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора.

Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо).

Варто зазначити, що 6 пунктів тестування, які будуть діяти в місті Ковелі, забезпечені дезінфікуючими, антисептичними та засобами індивідуального захисту в достатній кількості відповідно до вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, – інформує управління освіти на сайті Ковельської міської ради.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X