61 ковельський випускник закінчив школу з відзнакою

20.07.2020 о 15:27 · 2 хв читання

Завершився 2019-2020 навчальний рік.

Минулого тижня випускники склали останні тестування ЗНО, пише Ковельська міська рада.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання закінчилась іспитом з хімії. Абітурієнтів з Ковеля, Володимира-Волинського, Ковельського, Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Любешівського, Маневицького, Ратнівського, Старовижівського, Турійського та Шацького районів приймали в ліцеї № 11. На випробування з’явилось 109 учасників, що становить 68% від раніше заявленої кількості.

Особливу вдячність управління освіти виконкому Ковельської міської ради висловлює керівникам закладів освіти: Тетяні Донюш, Валерію Кубаю, Світлані Шворак, Галині Сидорук, Сергію Філіпчуку, які з року в рік ретельно організовують та успішно проводять всі процедури ЗНО в м. Ковелі. Також хочемо подякувати педагогам нашого міста та району, адже саме вони, в якості інструкторів допомагали випускникам здолати екзаменаційні випробування.

Спасибі медичному та технічному персоналу, який працював на пунктах тестування і організовував безпечні умови проходження ЗНО в непростих карантинних умовах

– йдеться у дописі

Цього року 366 випускників нашого міста успішно закінчують навчальний рік. У скарбничці одинадцятикласників 61 медаль: 46 золотих та 15 срібних. Особливо приємно привітати ліцей № 7. Випускники цього закладу загальної середньої освіти отримали 12 відзнак. Чудовий результат також продемонстрували вихованці ліцею № 3 імені Лесі Українки (колишня спеціалізована школа № 3) – 11 медалей та ліцею № 1 – 9 медалей.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X