У нардепа-прогульника бізнес зареєстрований у Ковелі, – чиновник

26.09.2021 13:05
Степан Івахів

Ковельський міський голова Ігор Чайка розповів у Фейсбуці, як 25 вересня взяв участь в Об’єднуючій зустрічі представників місцевого самоврядування Волинської області за участю народних депутатів, зокрема Степана Івахіва.

Мер міста пише, що мав нагоду подякувати нардепу від округу за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток Ковельської громади. Так – 6,5 млн грн спрямовані на термомодернізацію шкіл № № 3, 7, 10, 11, 12, зокрема, заміну старих вікон на енергозберігаючі, а 3,5 млн ще очікуємо, вони передбачені на школу №1.

У коментарях під дописом міського голови йдеться, що краще треба подякувати платникам податків, завдяки яким ця державна субвенція можлива. Деякі виборці обурюються тим, що Степан Івахів систематично прогулює засіданні Верховної Ради.

У мас-медіа неодноразово повідомлялося, що нардеп від виборчого мажоритарного округу №21 з центром у Ковелі є одним з найбільших прогульників парламенту. Його позбавили виплат за прогули протягом 19 місяців.  

Чому Івахів не працює на своєму робочому місці – в Раді? Чому прогулює всі засідання? Для чого його ми обирали? Чим він займається, своїм бізнесом?

– спиталася ковельчанка Ольга Павловська

У відповідь перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев повідомив новину:

Ольга Павловська, з приводу робочого місця не знаю, а бізнес його (практично весь) зареєстрований в Ковелі і податки сплачує немаленькі!!!

Тарас Яковлев, а тоді для чого він балотується в депутати, якщо не працює в Раді, займає не своє місце, нехай займається своїм бізнесом і тоді не буде ніяких питань

– зауважила дописувачка
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Івахувский фонтан, який побудував ( розікрав гроші на який кіндерлог) вже давно функціонує в парку. Смішно

  2. Символічний сертифікат на картонці – це не гроші. Їх ніхто на фонтан не виділяв. Подарунок був лише на словах. Тим більше завжди івахівські люди керують грошима, які виділяються на щось у Ковелі, а не йдуть через бюджет міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.