Директора «Добробуту» хотіли оштрафувати за ожеледицю

08.03.2021 11:09

Управління патрульної поліції у Волинській області завело справу проти директора ковельського комунального підприємства «Добробут» Ігоря Михалевича.  

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, вранці 15 січня 2021 року в Ковелі на вулиці Незалежності він, як відповідальний посадовець за належне утримання міських вулиць, не виконав законну вимогу старшого інспектора патрульної поліції, яку той виніс напередодні стосовно негайної ліквідації ожеледиці на центральній вулиці Ковеля.

У судовому засіданні факт вчинення правопорушення Ігор Михалевич не визнав та пояснив, що він, як директор КП «Добробут», своїм наказом визначив відповідальних осіб за прибирання снігу та ліквідацію ожеледиці. 14-15 січня працювало дві машини, які здійснювали чистку снігу та посипання дороги піщано-соляною сумішшю, проте погодні умови (температура -20 та опади у вигляді снігу) не давали можливості належним чином розчистити дорожне покриття.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк закрила провадження за відсутністю в діях керівника комунального підприємства складу адміністративного правопорушення.

До речі, у березні 2019 року суддя Олена Восковська оштрафувала директора «Добробуту» Ігоря Михалевича за ожеледицю на дорозі, через яку в Ковелі на вулиці Володимирській трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Публікації за темою:

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.