Першому «заму» мера показали готовність спецтехніки до роботи взимку

22.12.2020 17:32

З ініціативи міського голови Ігоря Чайки у Ковелі створено оперативний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період. Його робота залежить від злагоджених дій відповідних структур, їх матеріально-технічного забезпечення.

Стан техніки, яка призначена для прибирання снігу, посипання доріг, тротуарів, наявність необхідних для цього матеріалів сьогодні оглянув перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Він побував в КП «Добробут» та РЖКП №1, повідомляє Ковельська міська рада.

Публікація за темою: У Ковелі створили штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій

Варто зауважити, що КП «Добробут», відповідно до тендеру, відповідає за розчищення доріг у Ковелі, РЖКП №1 – тротуарів.

У місті налічується 2 розкидачі піску та 8 тракторів з щітками і відвалами, які готові вийти на об’єкти для подолання наслідків зимової негоди. За необхідності РЖКП №1 може задіяти до 50 людей на прибирання тротуарів, першочергово роботи здійснюються на зупинках громадського транспорту та пішохідних переходах. На підприємствах організоване цілодобове чергування, постійно ведеться моніторинг погодних умов.

Публікація за темою: Зранку ковельчан зустріла ожеледиця: комунальники «проспали»

Як зазначив Тарас Яковлев, піщаної суміші заготовлено в достатній кількості, є резерв залишків солі та піску. Особлива увага в цьому році буде приділятись не лише дорогам, а й тротуарам, аби в негоду люди не травмувались.

Чекаємо на взаємодію з мешканцями. Ковельчани можуть повідомляти про наслідки негоди, аби комунальні служби мали змогу якнайшвидше їх усунути

– зазначив Тарас Яковлев

Нагадаємо контактні телефони оперативного штабу: 6-17-00 та 6-17-34.

Поділитися:

Коментарі

  1. а що, той очкарик в ЖЕКу ще працює? Хто його там тримає? Він же тупий як валянок. Колись зверталась до нього з проблемою, так з нимнеможливо говорити. Він абсолютно не компетентний в жодному питанні.

  2. хіба він там один валянок? там половина валянків. Понасідало старих пердь за кріслами та й доживають віку за чималу зарплату. Ві зверніться до майстрині хамки. То почуєте все на світі. як вона мене штундярою обізвала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *