У Ковелі міська влада позбувається своїх старих авто

11.03.2021 12:37

Ковельський міський голова Ігор Чайка підписав розпорядження про безоплатну передачу двох транспортних засобів, які перебувають на балансі виконавчого комітету міської ради.

Згідно документів, на баланс управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» передається легковий автомобіль марки «Volkswagen Passat» (2004 року випуску, реєстраційний номер: АС 1400 AВ), а на баланс комунального підприємства «Добробут» – позашляховик «Lada 212140 Універсал-В» (2017 року випуску, реєстраційний номер: АС 9010 ВХ).

Нагадаємо, начальник «Ковельводоканалу» Юрій Рибачок у лютому цього року під час зустрічі з першим заступником міського голови Тарасом Яковлевим наголошував, що «для нормального функціонування підприємства потрібно також провести оновлення автопарку».

Депутат Ковельської міської ради VII скликання Володимир Косцьов’ят у недалекому минулому довів до криміналу справу із придбанням за кордоном автомобілів для «Ковельводоканалу». Починаючи із січня 2020 року, у Турійському суді розглядається кримінальне провадження про обвинувачення Юрія Рибачка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України. Очевидно, нова міська влада вирішила не спокушати долю керівника-пенсіонера та «нагородила» автівкою, якою користувався ще міський голова Ярослав Шевчук у 2005-2006 роках. За іронією долі, саме «Ковельводоканал» за свої кошти придбав для мерії у той далекий час цей «Volkswagen Passat». І ось через багато років відбувається таке собі повернення «блудного сина» у водоканалівську автостайню.

А для «Добробуту» останній автотранспорт міська влада придбала влітку минулого року – новий автопідйомник на базі шасі МАЗ з висотою підйому 18 метрів, необхідний для обслуговування мереж вуличного освітлення, кронування дерев, озеленення.

Олег Кіндер
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.