Керівництво міста ознайомилось з новим автомобілем

03.06.2020 о 17:51 · 2 хв читання
Олег Кіндер

Новий автопідйомник на базі шасі МАЗ з висотою підйому 18 метрів отримало комунальне підприємство «Добробут».

Транспортний засіб необхідний для обслуговування мереж вуличного освітлення, кронування дерев, озеленення. На його придбання з міського бюджету виділили 2 мільйони 265 тисяч гривень, повідомляє Ковельська міська рада.

Оглянули автомобіль міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига.

Виникла виробнича необхідність підсилити такою спецтехнікою КП «Добробут», що здатна пришвидшити роботу спеціалістів із обслуговування вуличних ліхтарів, допомогти в озелененні. А ще важливо, щоб вона була безпечною для тих, хто на ній працює

– зауважив Олег Кіндер

Технічні характеристики транспортного засобу забезпечують простоту і точність доставки люльки до обслуговуючого об’єкта, маневреність автопідйомника, що особливо важливо під час роботи на міських вулицях.

Уже машину протестувано спеціалістами підприємства. Продемонструвати автопідйомник у дії та побувати на висоті спробував і директор «Добробуту» Ігор Михалевич.

З його слів, на таку обновку вони чекали уже давно. Це подія для усього колективу. Вже надто багато часового та фінансового ресурсу витрачалось на ремонт старенької автовишки. Приємно працювати на новому сучасному авто, яке є значно мобільнішим, ефективнішим від попереднього.

За кошти міського бюджету останніми роками було значно оновлено автопарк комунальних підприємств. Придбано для «Ковельводоканалу» три автомобілі, екскаватор та каналопромивочну машину. Автокран і два самоскиди поповнили автопарк ПТМ «Ковельтепло». І по одному сміттєвозу отримали РЖКП № 1 та №2, для КП «Добробут» купили після повного капремонту бульдозер Т-170 та універсальний МАЗ.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X