Міський голова закликав ковельчан допомогти розчистити своє місто

09.02.2021 о 12:07 · 1 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка запросив ковельчан долучитися до флешмобу «Допоможи розчистити своє місто».

Відповідне звернення він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами мера, комунальники цілодобово чистять місто від снігу. Вони також працювали і в селах нашої громади.

Першочергово прибираються дороги, якими здійснюються міські пасажирські перевезення.

Міська влада вкотре звертається до власників автомобілів, не паркувати їх вздовж дороги. Це унеможливлює розчистку навіть центральних шляхів. Зокрема, вулиць Міцкевича, Грушевського, Незалежності та інших.

Техніку намагаємося розподілити з максимальною користю. Знаю, що є вулиці, які ще не прочистили належним чином. Це буде виправлено. Комунальники не сидять на місці

– каже Ігор Чайка

Він дякує усім, хто задіяний на прибиранні снігу. Це – працівники КП «Добробут», РЖКП №1, РЖКП №2 та ТзОВ «К.П.Верес». Тож міський голова запрошує ковельчан долучитися до флешмобу «Допоможи розчистити своє місто».

З його слів, міська рада збирається у центрі міста о 14-й годині.

Тож долучайтеся! До зустрічі біля кучугур!

– запросив Ігор Чайка

Фото з відеозвернення Ігоря Чайки

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. особливо дякуємо памідорисі за захаращені снігом двори і вулиці. Техникі навалом а лсь працювати нікому. Красти гроші з казни , отримувати зарплати на фіктивно працевлаштованих людей, є кому а ось наняти тракториста на пристойну зарплату немає коштів

    1. А чому не залучається, не наймається приватна дорожня техніка, як в минулому? Хто власник техніки немає ніякого значення. Це давало в минулому суттєвий ефект. Не вчасне прочищення, неспіврозмірні проблеми, великі незручності і неоправдані затрати в майбутньому.
      М ужик чи баба з лопатою несерйозно.

  2. Із ЗМІ і від Вас особисто відомо, що протягом чотирьох днів у січні не прибирались парки, погано чтстились ряд доріг і завал з тротуарами.
    Закінчився місяць настав час проінформувати громадськість чи підписані Акти виконаних робіт про невиконані, або неякісно виконані роботи. І чи за невиконані або неякісно виконані роботи нарахованоі отримано зарплату.

  3. Комунальники, як лікарі, вчителі, офіціанти, водії маршруток(їздять по бездоріжжю), і наші працюючі роблять свою роботу, отримують, хоч і не таку як хотілось би зарплату. Всім подяка? Нехай буде , поки що комунальникам, але які якісни виконали, виконали роботу, роботу. Так може бути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X