Директорка ліцею з Ковельщини оскаржила своє звільнення

Позивачка просила суд скасувати розпорядження Поворського сільського голови про звільнення її з посади директора Козлиничівського ліцею Поворської сільради Ковельського району, поновити на роботі та стягнути грошову компенсацію.

Жінка працювала керівницею навчального закладу за контрактом від 3 вересня 2018 року. 9 жовтня 2019 р. вона звернулась із письмовою заявою на ім’я роботодавця в особі сільського голови, у якій просила звільнити з посади директора з 1 січня 2020 р. за згодою двох сторін. Згодом змінила своє волевиявлення щодо припинення трудових відносин та 6 грудня письмово повідомила, що відкликає свою заяву про звільнення. Однак ще 1 листопада сільський голова видав розпорядження, яким її було звільнено. Втім, з розпорядженням жінку ознайомлено не було, а копію цього документа вона отримала лише 30 грудня.

Сільська рада, як відповідач, у встановлені законодавством строки відзиву на позовну заяву до суду не подала. Хоча в судовому засіданні її представники заявили, що позов не визнають.

У суді позивачка пояснила, що заяву про звільнення подала у дещо схвильованому стані з огляду на наявність непорозумінь із роботодавцем по питанню забезпечення очолюваного нею ліцею. Однак згодом таке своє емоційне рішення змінила, про що було відомо сільському голові.

Головуюча у справі суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк прийняла рішення скасувати розпорядження Поворського сільського голови та поновити позивачку на посаді директора Козлиничівського ліцею, стягнути із сільської ради на її користь середньомісячний заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 57 708 гривень та 10 000 гривень морального відшкодування. Сільрада також має сплатити в дохід держави 1 760 грн. 80 коп. судового збору.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Анатолій Корнійчук: «Не обіцяй, а звітуйся!»

Де на Ковельщині не буде світла у вівторок, 13 жовтня

Де на Ковельщині не буде світла у середу, 7 жовтня

Де на Ковельщині не буде світла у понеділок, 22 червня

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.