Екологи вилучили на Ковельщині понад півтора кілометра браконьєрських риболовних сіток

24.07.2023 о 11:14 · 2 хв читання

У Ковельському районі екологи провели заходи з виявлення та недопущення незаконного вилову водних біоресурсів на водоймах. У результаті виявили 4 особи, що займалися незаконною риболовлею, а також вилучили незаконні знаряддя лову водних біоресурсів загальною довжиною понад 1,5 км.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Зокрема, з озера Турське вилучено риболовну сітку довжиною понад 500 метрів, а з озера Оріхівське, що входить до складу природно-заповідного фонду України, – сітку довжиною понад 900 метрів а також 5 ятерів.

За порушення правил рибальства чотирьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Повернуто у середовище існування 89 рибин (3 екз. карася, 83 екз. ляща та 3 екз. щуки), чим попереджено нанесення державі шкоди у сумі 940 524 грн.

Як вказує держінспекція, також з браконьєрських знарядь визволено представника місцевої фауни.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що несумлінний рибалка – за порушення правил любительського і спортивного рибальства, повинен буде сплатити штраф, а вразі завдання шкоди рибному господарству України, ще й збитки по затвердженим таксам за кожен екземпляр незаконно добутого водного біоресурсу. Також, відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду настає й кримінальна відповідальність

– зазначають екологи

Фото Державної екологічної інспекції у Волинській області


Оновлено 25.07.2023 о 18:06 – додано види рибин, які повернуто у середовище існування.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Передайте риболовні сітки для переробки їх на маскувальні для ЗСУ.Бо є велика проблема з полотном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X